Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj vagy a többiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy a többiek kezdik korán? Fiúk válaszoljanak inkább de Lányok válasza is jöhet! További Lent!

Figyelt kérdés
Az osztályomból és a sulimból is már szinte mindenkinek van pasija,kivéve nekem. Most leszek 8.-as és már néha rajtam csámcsognak.Nem tudom mi az oka.Nem vagyok nagyképű de nemvagyok se csúnya se kövér.Fiúk ti milyen lányokat szerettek? 15/L
2011. júl. 4. 01:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés h ki hány évesen megy 8.-ba de mindeggy ha tinektek ez "szúrja " a szemetek. Hibát kerestek . -.-"Köszönöm a akik normálisan ide illőt válaszoltak .:)
2011. júl. 19. 23:03
 12/12 anonim ***** válasza:
csak akik csúnyák ésvagy kövérek azoknak nincs barátjuk...na emiatt én sokat rágódok évek óta... egy csaj aki 6x akkora mint én már 20 pasija volt, nekem meg egy se... vagy aki csúnyább mint én tudom magamról hogy ronda vagyok de még ennél is rondábbaknak is több pasijuk volt mint amit elképzelnék...szval gyakran elgondolkozom és annyira kínos amikro kérdezik hogy van barátod?nincs? hát az hogy lehet?? elsírnám magam legszívesebben..szval ebből azt vontam le hogy kövér nem vagyok tehát csak a csúnya maradt szóval én az a kategória lehetek.
2012. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!