Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 évvel idősebb férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évvel idősebb férfivel randiztam. Ez tényleg annyira gáz? Nagykorú vagyok.

Figyelt kérdés
Jól kijövünk, kinézetre nem látszik, hogy köztünk ekkora a korkülönbség (ismerősök szerint csak 4-5 évvel idősebb mint én), vannak közös témáink, hasonló a gondolkodásunk, és nem gondolja, hogy éretlen lennék hozzá. Érdemes vele összejönnöm? Az egyetlen "gond" a korkülönbség.
2009. márc. 28. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha csak a korlünöbség miatt nem vagytok együtt, akkor hajrá!:) Vannak közös témáitok, kedvelitek egymást és egy kapcsolatban az a lényeg.


Sok boldogságot!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szia!

Köszönöm, de félek a szüleim reakciójától.. 10 évvel idősebb nővérem férje vele egykorú :S

2009. márc. 28. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól füg te mennyi vagy most,és ő mennyi?Mert ha te pl 40lennél,és ő 56,az nem lenne olyan gáz:DD (viccnek szántam) Egyébként másként sem az,legalábbis szerintem,ha jól megértitek egymást,akkor miért ne?(Én is egy 11és fél évvel fiatalabb lányba vagyok szerelmes.Ő 22és fél,én 34 vagyok)Csak az számít te mit akarsz,és nem az,ki mit mond a környezetedben,ha ez lenne a gond?Hallgass arra,hogy mit súg a szíved,és ne arra,mi a véleménye másoknak rólatok,és a köztetek lévő korkülönbségről:)
2009. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 18 (mindjárt 19), ő 34
2009. márc. 29. 00:23
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell a korat mindenkinek az orrara kotnod! Elvileg senkinek semmi koze hozza, hogy mennyi idos! Mondjal kevesebbet ha valaki megkerdezi. Ez csak ilyen fullentes, kegyes hazugsag. Kit erdekel mit gondolnak, jarjal csak vele ha jol erzed magadat vele!

Mondd, hogy 28 eves, es tereld el a szot!:)

2009. márc. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam nagykorú, mikor egy nálam huszonévvel idősebb férfival jöttem össze.. És nagyon örülök, hogy nem agyaltam rajta, hogy ez most helyes-e vagy nem, hanem győzött a szerelem. És soha még egy ilyen kapcsolat nincs a világon, ez egy kincs. Persze rengeteg nehézség és szenvedés volt és van, de még így is ezt választanám, mint egy könnyed, laza kapcsolatot egy korombeli fiúval.

6 éve vagyunk együtt. Úgyhogy hajrá.

2009. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem is ez jutott eszembe, hogy lefaragok az életkorából, de sógorommal egyidős, ő simán beköpne engem/minket. (Ismerik egymást, már régóta)

Ezért félek, hogy mi legyen.

2009. márc. 29. 10:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kötzünk is 20 év a korkülönbség...naés... Hajrá!
2009. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyamn Te is írtad: NAGYKORÚ VAGY. mostmár (meghát egyébként szerintem azelőtt is valamennyire) csakis Te magad dönthetsz az életedről. És ha van korkülönbség? Jójó, manapság más világban élünk, de gondolj a mamádra, vagy a dédidre. Elítélték? Miazhogy?! egyáltalán nem. A szüleidnek egyébként is szerintem annyi a beleszólásuk h: A Te döntésed, az ő véleményük. semmi több, nekik kell elfogadni , nem neked igazodni. Szerintem ha csak ez a "baj" akkor gondolkodás nélkül, jöjjetek össze. Az ő oldaláról egyébként nincs hasonló "baj"? Mármint h túl fiatal lennél esetleg hozzá...?

Na de én mikndne jót kívánok és hajrá!

üdv: Shk.

2009. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
h jol érzitek magatokat,akkor jhajrá,és mivel a szülök a valodi életkort megtudhatják hátsó infókból,hát legyél öszinte,nem fognak a nyakadba ugrani az örömtöl,de majd elfogadják.nálunk is ez van .tesom 23,b-nöje 31.anyu kicsit kiakadt,de belenyugodott,több mint 2 éves a dolog.ha uyg érzed érdemes felvállalnod,mert lehet nem csak futi kaland lesz,akkkor tedd meg.sok sikert.
2009. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!