Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomhiány! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, nem csak azért,mert jól néz ki, hanem értelmesnek is tűnik.Nem ismerem, ő se engem, de amikor találkozunk a suliban,akkor mindig egymásra nézünk. Mit csináljak? Vegyem fel msn-re, de honnan tudjam meg a címét,mert se myvipen, se iwiw-en. Vagy egyből elhívjam randira de ahhoz nyuszi vagyok, és nem is ismer.Mit csináljak??
2010. márc. 6. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hívd el egyből randira, mert a csaj is elutasíthat én legalábbis bis kiröhögnélek h mit akarsz nem is ismerjük egymást >.<

Egyébként nekem sincs kinn mert napi 5 gyökér felvett és kössz elég volt -.-

sztem vedd fel msn-re.. és ismerkedjetek meg.. őő. ha van valami közös ismerősötök(vipen is megtudod nézni:D) lehetőleg fiú, akkor tőle kérdezd meg h fenn van-e neki a partnerlistáján, egyébként ha nincs meg senkinek akkor írj neki vipen levelet :)))

és ha te is bejössz neki akkor biztos +adja ;)

2010. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És mit írjak a levélbe? :D
2010. márc. 6. 19:54
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem köszönj neki suliban,kérdezd meg milyen napja van stb. A másik lehetőség,hogy írsz neki egy levelet myvipen és leírod,hogy szimpatikusnak tűnik és szívesen megismernéd,megadja-e az msn címét.

Aztán,ha már ismerkedtetek elhívhatod randira is:)

15/L

2010. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

első vagyok..

nem tudom.. szerintem ne ilyen szimpatikusnak tűnsz izét írj..:/

mivel tudni fogja h nem a matek házi miatt irsz neki (":

és ezzel nagyon poén se jut eszembe ^^ :/

legyél egyenes h szia, elkérhetem az msn-ened?:D

ennyi :D:D

2010. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ehhez megint nem lesz erőm,vagy nem tudom. Mindig félek, de tudom, hogy max kapok egy nemet, de akkor is.
2010. márc. 6. 19:59
 6/21 A kérdező kommentje:
Jah és nagyon ritkán szokott belépni iwiw-re, meg myvipre :S
2010. márc. 6. 20:02
 7/21 anonim ***** válasza:

és nincs közös ismerősötök?:D


hát akkor várnod kell mire válaszol xD de lehet h szerencséd lesz és nem ment el partyzni, hanem otthon fog emesenelni :D


DE ÍRJÁL MÁR NEKI!:D nekem heti 1-2 gyökér mindig ír( de komolyan ilyen mackonadrágosok) ha azoknak van merszük neked is legyen már ;) ő biztos nem fog neked írni h "figyu lécci kérd el az msn-enem :$ : ))"

2010. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Voltam egy buliba,ahol ő is ott volt, de gyökér voltam odamenni hozzá, megőrülök.Utána mindig megbánom, hogy mekkora hülye vagyok :@
2010. márc. 6. 20:08
 9/21 anonim ***** válasza:

Isten ments meg!!!:DDD


Pedig ott még ha beégsz fog6ad v.na arra is h illuminált állapotba voltál ;) namindegy :'D


FIGYELJ ÍRJ MÁR NEKI. >.<

S.z.i.a. m.e.g.a.d.o.d. a.z. e.m.e.s.e.n.e.d.?.:D.


Menni fog vagy el is szótagoljam?:|

2010. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hiába adunk itt tippeket, de hidd el nekem az a legjobb, ha magadtól jössz rá a dolgokra!:D
2010. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!