Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomhiány miatt lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány miatt lenne? Sok hozzám hasonló srác van? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ha lányról van szó, akkor többnyire negatív a hozzáállásom. Nem merek kezdeményezni, ha mégis rászánom magam akkor előtte akár hónapokig is húzom halasztom az ügyet, nehezen tudom elképzelni azt, hogy majd pont én tetszem annak a lánynak aki nekem tetszik. Ha pl megnéz engem egy lány akkor egyből olyanokra gondolok, hogy biztos maradt egy kis fogkrém vagy borotvahad az arcomon, és azt nézte úgy hogy le sem tudta venni a szemét rólam. Aztán persze később kiderül, hogy semmi nem volt a képemen, de továbbra sem gondolom komolyan hogy mondjuk tetszettem neki és azért nézett meg. Vagy másik példa ha netalántán rámmosolyog egy ismeretlen lány akkor egyből az ugrik be hogy "biztos csak jó kedve van és igazából mindenkire mosolyog". Kaptam már pozitív visszajelzést nőktől a külsőmet illetően, de ez sem segít, átlagosnak, vagy inkább átlag alattinak gondolom magamat. Gondolom súlyos önbizalomhiányom van, de érdekes módon ha másról van szó, pl munkahelyen vagy bárhol máshol valami kihívással állok szemben, akkor képes vagyok akár a lehetetlennek tűnő helyzetet is megoldhatónak látni.

Ez miért lehet, mit tanácsoltok ami segítene? Köszönöm a válaszokat :)


2010. nov. 12. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztem ha kapsz pozitív véleményeket, akkor nincs nagy gáz. Én sose kapok, és soha nem mosolygott még rám ismeretlen lány, szal neked még jó :D
2010. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanígy vagyok :D De majdhogynem szóról szóra XD Csak én meg magas vagyok, meg tele van ragyákkal az arcom, szóval tutibiztos, hogy azt nézik, ha nézik... és volt már jópár olyan, hogy röhögtek, miközben felém sandítgattak, meg sugdolóztak... és valami iszonyatosan utálom... A más dolgok-résszel is ugyanaz a helyzet, jó tanló vagyok, megoldom ha probléma merül fel, meg ilyenek, de ez...
2010. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző, ha ketten vannak, és tetszel vmelyiküknek v mind2jüknek, mindig röhögnek meg sugdolóznak :P
2010. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdés akár én is írhattam volna.

Én se tudom elképzelni azt hogy aki nekem teszik annak én is teszek, én is sokszor azt hiszem hogy azért néznek mert vmi az arcomon maradt, vagy hülyén áll a hajam, ezért amikor csak tehetem mindig megnézem hogy nem maradt e fogkrém az arcomon, borotválkozáskor nem maradt e el valami és a hajamat is mindig igazgatom:D

Ha kaptál pozitív visszajelzéseket akkor nem értem hogy mi a gond mert én pl soha nem tetszettem senkinek, legalább is nem tudok róla, és csak a 40-50 éves nők mondják anyámnak hogy "milyen helyes fiad van".

2010. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Keress olyan hobbit, programot ahol lányok is vannak. Menj el párszor egy haveroddal. Ne randizni akar, ne szórakozóhelyre menj, az majd a következő lépés lesz.
2010. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

UGYAN ÍGY VOLTAM!MAGÁTÓL NEM MÚLIK EL!ELMONDOM A RECEPTET ÉN MIT CSINÁLTAM NEKED NEM KELL!


OLVASTAM A NETEN A SZTEROIDOKRÓL HOGY HA VALAKI HASZNÁLJA ŐKET NAGYOBB ÖNBIZALMA LESZ!VETTEM SZEMES ÉS SZÚRÓS SZTEROIDOTOKAT,MELLETTE KONDIZOK 1 HÉTEN 5 ALKALOMMAL!FELJÖTT TŐLÜK 17KG TISZTA IZOM!TELJESEN MEGVÁLTOZTAM!TELE LETTEM ÖNBIZALOMMAL!BÜSZKÉN VESZEK FEL IZOM PÓLÓT AMIT AZELŐTT SOSEM MERT KIRÖHÖGNEK!LÁNYOK IMÁDJÁK ÉS NAGYON KÖNNYEN BE CSAJOZOK AZÓTA!AZ UTCÁN HA RÉGEBBEN SÉTÁLTAM ÚGY ÉREZTEM HOGY MINDENKI ENGEM NÉZZ HOGY MILYEN BÉNA VAGYOK,MOST MEG ELÉG SOKAN MEGNÉZNEK DE MOST MÁR TUDOM MIÉRT!ÉS EZ AZ ÉLET MINDEN RÉSZÉN MEGVÁLTOZTATOTT!NEKEM EZ SEGÍTETT!TALÁLD MEG NEKED MI TUDNA SEGÍTENI!A CSALÁDBAN RÉGEBBEN MINDENKI BASZTATOTT HOGY MILYEN VÉKONY VAGYOK ÉS TUTYIMUTYI,MOST MEG MÁR NÉHA AZ A BAJUK HOGY TÚL SOK AZ ÖNBIZALMAM ÉS TÚL SOK LÁNYT HOZOK HAZA!NA MIND1 SOK SIKERT!

2010. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Keress olyan hobbit, programot ahol lányok is vannak."


Na, itt van a bökkenő, hogy mindig mindenki ezt mondja, de soha senki nem nevez meg konkrétumot, ami a gyakorlatban megvalósítható.

2010. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18.03

Igen, ismerem ezt :D Csak az a probléma, hogy nem a lányok csinálják XD Egyszer egy 25-30 év körüli pár röhögött ki a hetesbuszon, egyszer meg a vonaton a 10 éves kissrác rámnézett, súgott valamit a 13 éves nővérének, aztán az is rámnézett... azaz sandított, mert mögöttük álltam. Meg többször úgy jól megbámulnak az utcán, de teljesen random, hogy kicsoda. De ha valakivel sétálok, az sose mond semmit, most akkor hogy van ez?

2010. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dettóó b@szki DETTÓ ugyanez. ÉN se értem..én még állítólag"tűrhető" vagyok..de mégse merek énse kezdeményezni,és egy lány se jött hozzám h na most na..
2010. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még... Látom nem vagyok egyedül, sőt néhányan írtátok hogy tök ugyanilyen a szitu :)

Nincs gond a magabiztosságommal, hogyha olyan területen kell mutatni valamit ahol nyeregben érzem magam, sőt, néha talán túlságosan is magabiztos vagyok. :) De ha lányról van szó akkor jönnek egyből a hülye gondolatok hogy "ja majd pont én tetszek neki, biztos van barátja, stb...". Ezért legtöbb esetben nem is lépek, és lehet hogy egy lehetőséget szalasztok el :(

2010. nov. 12. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!