Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkednek a korombeliek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednek a korombeliek?

Figyelt kérdés

Az lennne a kerdes:hogy a korombeliek (14 evesek)

hogyan es hol ismerkednek?!

Es a a lanyoknak

mi jon be??

14/F


2011. júl. 8. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, szóval elvileg most kellett általánosból ballagnod. A középsuli jó helyszín arra, hogy egy csomó új embert megismerj. Csak add önmagad, haverkodj mindenkivel, fiúkkal és lányokkal is, bejön a lányoknak ha nyitott vagy az emberekre :)
2011. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg csak most leszek nyolcadikos:)
2011. júl. 8. 10:14
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:

Évvesztes vagy, vagy csak hülye és buktál? :D


Viccen kívül: minden korosztály ugyanúgy ismerkedik - kérdéseket tesz fel a másik félnek, amire az válaszol, aztán te megint kérdezel abból kifolyólag. Ezt hívják párbeszédnek. Simán és egyszerűen kell csinálni, figyelmesen, testbeszéddel. Majd kitapasztalod! Fiatal vagy még, próbálkozz! Nem jön el a világvége, ha egyszer valami nem sikerül! Abból tanul az ember. Nem vagy béna fogyatékos, ha hibázol, csak EMBER!

2011. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akárcsak én és 14 vagyok (lány) próbálkozz előbb az ismerkedéssel h közelebbről ismerd meg a kiszemelt lányt utána próbáld kitapogatni mit gondól rólad de semmi féleképpen ne nyomúlj mert aszt sokan nem szeretik! asztán ahogy érzed!
2011. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az osztalyba mar szinte mindneki 14
2011. júl. 8. 10:25
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt mar baratnom.

Mondjuk az osztalytarsam volt:) de nyitott vagyok.johetnek a privik!;)

2011. júl. 8. 10:27
 7/8 A kérdező kommentje:
2011. júl. 8. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:
énis 14/F vagyok és nyolc osztályos gimibe járok. az összes lány fej. 35-en vagyunk az osztályba, 18 fiú és 17 lány. és akkor ebből egy lánynak van egy három évvel idősebb barátja. nem nagyon érdekel ez senkit. segíteni nem tudok mert én sem igénylek barátnőt. de akkor minek írtam ide, mi? szerintem egyértelmű, kicsit nézd meg jobban a kommentet.
2011. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!