Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nagy tragédia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy tragédia, hogy sokan itt (illetve neten) ismerkednek?

Figyelt kérdés

Kicsit unalmas már, hogy mindenkit le kell hurrogni azért mert itt ismerkedne lányokkal, fiúkkal. Mégis hol máshol lehetne? Buliban a legtöbb lány piás, máshova pedig nem járnak mert a facsebúk sokkal érdekesebb, így konkrétan a mi belvárosunk szinte teljesen üres már.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy itt sokkal egyszerűbb egy "nemet" mondani, és nem is annyira bántó a másiknak sem, hisz még nem is látta akitől azt hallja. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy sokkal könnyebb itt megismerni a másikat.

A moderátorokat sem értem, hogy miért kell törölgetni a nem teljesen egyértelmű, ilyen irányú kérdéseket. Nagyon rossz üzletpolitika, hisz ha valaki itt talál boldogságra, azt megossza másokkal....Nekem már sikerült egyszer, sőt, valakiknek már gyereke is van, egy gyakoris kapcsolatból.


2011. júl. 31. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
jólvan
2011. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 napietus ***** válasza:
azért törlik, mert ez nem társkereső oldal. és azért szánalom, mert azt mutatja, nincs életed a neten kívül. nemcsak buliban lehet ismerkedni, sőt, ott pont nem. mi a hobbid? egyik barátodnak sincsenek se lánytestvérei, se lány haverjai? hm? meg nemcsak hülyeség, kockázatos is. tegyük fel egy 120 kilós pasi vagyok, csupa izom. ki akarlak rabolni. mit teszek? kiadom magam bájos, kedves lánynak, randit beszélek meg veled. lehetőleg olyan programot, ahova pénz kell, hogy az legyen nálad bőven. de az irataid is épp elég értékesek. aztán utolsó pillanatban szólok, hogy bocs, feljönnél hozzám, mert kiment a bokám, nem tudok kimenni, de nagyon szeretnélek már látni. te még örülsz is. és úgy sétálsz be hozzám, mint egér az egérfogóba.
2011. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

jaj etus... :) Képzeld, egyetlen egy barátomnak sincs lánytestvére. Sőt, jobbat mondok, egyetlen egy barátomnak sincs lány ismerőse aki tetszene, vagy értelmes lenne.


Ezt a sztorit milyen szer hatása alatt találtad ki egyébként? Adhatnál nekem is. :) Amúgy nem tudom, hogy nem jött le, de kettőnél több IKUM van, szóval nem igazán hinnék el egy ilyen sztorit. :) Arról nem is beszélve, hogy első tali forgalmas helyen, aztán pedig séta, és beülés valahova. :)

Viszont lányoknak tényleg kicsit rizikósabb a dolog.

2011. júl. 31. 13:34
 4/16 anonim ***** válasza:

Mert GyiK-en sok a hülye. Én már csak röhögni járok ide.

Egyébként meg akibe neten beleszeretek, beleszeretnék életben is. Régen ez azért nem történhetett meg, mert az emberek jóformán csak a saját falujukban élőket ismerték. Most már az ország másik végén élőkkel is lehet ismerkedni, és olyankor ált. a személyiségükbe szeretünk bele.

Találkozni meg olyan helyen kell, ahol sokan vannak, és nem célszerű pénzes programot megbeszélni. Ja, és érdemes kísérőtársat vinni.

2011. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Elejére nem is válaszoltam, annyira kiakasztott ez a sztori. :) Miért ne lenne életem? Szoktam barátokkal eljárni sok mindent csinálni, de általában azok fiús programok. A hobbim pedig a kertészkedés, szóval eléggé nagy fail volt ez.


13:34: Tényleg sok a fiú troll, de attól én még látok normális válaszokat szimpatikus emberektől, akiknek szintén ilyen gondjaik vannak. A többiben teljesen egyetértek. :)

2011. júl. 31. 13:39
 6/16 anonim ***** válasza:

Hiába törlik az olyan kérdéseket, sokan privát üzit írnak, és úgy próbálnak ismerkedni. Nem tudom más hogy van ezzel, de nekem minden másnap jön egy ilyen üzenet, hogy "szia, olvastam az egyik kérdésedet/válaszodat, van kedved ismerkedni?" Tehát így is megoldható, sokan csinálják így tapasztalataim szerint. Bár 10-ből 1 embernek ha válaszolok az ilyen üzenetekre, mert aki írni sem tud, na én azzal nem foglalatoskodom, de ha szimpi az illető, akkor azt mondom miért ne? :)

Különben én lány vagyok, és itt ismertem meg egy nagyon jó barátomat. :)

2011. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele. Az egyetlen probléma, hogy nekem még az intelligens lányok sem válaszolnak, akik meg igen, azokról kiderül, hogy csak itt azok. :) Valamelyik nap is megtaláltam egy szinte lelki társnak tűnő lányt, írtam neki egy teljesen normális hangvételű privit, erre egyszer válaszolt, majd azóta semmi. Pedig írni tudok, értelmes, vicces, és állítólag jó társaság is vagyok. Pedig én csak ismerkednék, nem vagyok kétségbe eset szűz, se írástudatlan, se alkalmi szexre vágyó paraszt. Nem értem.
2011. júl. 31. 15:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a lány csak szórakozott Veled, ki tudja...

Én mindenesetre biztos nem utasítanám el egy tényleg normális, kedves írni tudó srác levelét. :)

Előző válaszoló voltam. :)

2011. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem hinném, előtte a kérdésemnél jól elbeszélgettünk.

Mindenesetre lehetséges, hogy kapni fogsz egy üzenetet egy írni tudó, kedves sráctól! :D Köszönöm a válaszod. :)

2011. júl. 31. 16:14
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor csak megfutamodott. :)

Csak lehet, vagy biztos? Csakhogy mire készüljek, érdemes lesz-e elolvasni az elkövetkezendő leveleket? :D

2011. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!