Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni szép, kedves lányokkal? 16F

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 17:22
1 2 3 4
 21/36 lili02143 ***** válasza:
itt :P $
2011. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

tudod hol lehet a legjobban becsajozni?....



...nyelvtan órán!:DDD


16/F

2011. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

És ha az utcán odamegyek a csajokhoz valami kamudumával akkor az beválhat?

Különben ahova mi megyünk ott nincsenek valami jó csajok, és oda inkább ilyen baráti társaságok mennek. Fiúk, lányok vegyesen. Szóval ha odamegyek valami csajhoz, a csávó aki szintén ott van biztos úgy veszi, hogy belekötök.

2011. júl. 11. 23:20
 24/36 A kérdező kommentje:
És ezzel a helyesírás fikázással le lehet állni, mert ez nem helyesírás verseny és azért nem írok, úgy hogy a lényeget ne lehessen érteni.
2011. júl. 11. 23:22
 25/36 anonim ***** válasza:

1., Ha helyesen írsz - mert jártál iskolába és megtanították -, akkor az egyfajta alapvető intelligenciáról árulkodik: ergo könnyebb csajozni.

2., Bárhol le lehet szólítani egy csajt, ha kreatív és jópofa vagy, akkor pont az jön be, hogy a legidétlenebb helyzetben is tudtál hozzá úgy szólni, hogy érdekes legyél ...

3., Azok a csajok, akik nagy társasággal járnak bulizni, pont azért teszik, mert általában nincs párjuk ... de ezt elég hamar le lehet venni.

4., 16 évesen Te, hogy a francba jársz piázni, ha 18 év alatt nem is kaphatsz szeszt???

2011. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Simán kinézek 18-nak. De itt 13 évesnek is kiadják a piát, akár a Teszkóban is, nemhogy ilyen helyeken.
2011. júl. 11. 23:36
 27/36 anonim ***** válasza:
Mi a francnak akarsz Te csajozni, ha az általam leírt 4 dolog közül egyedül a pia volt, amit megfogott a jó tanácsokból???
2011. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Helyesen írok, csak nálunk így mondják, de ha ez a legnagyobb gond.

Különben ha megpróbálnák odamenni egy csajhoz valami szöveggel ez nem lenne gagyi és nem röhögne ki.

És nem vagyok részeges, nem szoktam berúgni.

2011. júl. 12. 00:04
 29/36 anonim ***** válasza:

Meg kell mindent probalni, ugymond kell "elni".

Szerintem, ha az utcan odamennel kb 20-30 ismeretlen lanyhoz, koszonnel, es megkerdezned, hogy nem akarsz jobban megismerni, akkor lehetelen, hogy legalabb egynek ne gyere be es ne legyen semmi s dologbol, de ezt meg ensem probaltam. Amugy szerintem a mosollya, szemezessel sok mindet meg lehet tudni. Ha pl egy discoban ranezel egy lanyra, mosolyogsz, es os is radnez, mosolyog es nem veszi le a tekinteted egybol rolad, akkor ott lehet lepni!

2011. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Erre már muszáj reagálnom... a nákolás nem helyesírási, hanem dialektológiai kérdés, ha a környéken talál csajt, még az is lehet, hogy bejön neki, szóval ne oltogassátok már.
2011. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!