Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg az a jó, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a jó, ha egy pasi bunkón kezd el ismerkedni, nem pedig kedvesen, szép szavakkal illetve a kiszemelt lányt?

Figyelt kérdés

Mert én azt látom, hogy egy csomó bunkó típusú, nagyképű embernek van jó nője, mígy a kedves, értelmes fiúk valahogy maguk vananak. Az ismeretségi körömben is ez van. Szinte minden értelmes, kedves, jó fiú haveromnak nem megy a csajozás.

Helyette mintha ez lenne a nyerő, hogy letojja a csajt, nem kedveskedik vagy elég keményen be is szól időnként, hogy ez nem jó így meg úgy stb.


Az utcán is nagyképűsködik. Mintha ma már a csajoknak ez lenne a nyerő férfi.


A romantika meg kinek is kéne már...


14-18 éves korosztályról van most szó elsősorban egyébként.


2011. aug. 26. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Remekül vázoltad a helyzetet. A partykurwáknak kemény macsó csákesz kell, aki jól megdöngeti.
2011. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg néha lehet nekik nyomni 1-2 sallert is, de úgy hogy kihulljon a foguk. Azt szeretik..
2011. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tudod mit, a bunkó csávók mernek csajozni is, még ha nem is a legmegfelelőbb módon. de azért van csajszi akinek bejön.. aki meg csak szomorkodik, bénább, kevésbé hatékony benne.. :D

egyébként én nem szeretem a tajparasztokat, de megértem ha kettő ilyen a két nem közül könnyebben összejön..

2011. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem a "kemény"-eket szeretem :) 14/L
2011. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 valaki a tömegből ***** válasza:
" nem kedveskedik vagy elég keményen be is szól időnként, hogy ez nem jó így meg úgy stb. " Ezt most hogy érted? Ha valaki megmondja egy lánynaqk hogy valami nem úgy van ahogy ő elképzelte az mióta baj? 14-18 közöttieknél ha valaki jól néz ki az általában ezt ki is használja és ez azt jelenti hogy a menő pasikat fogja választani, menőnek pedig az általad leírt bunkó pasi számít, ez a legszomorúbb az egészben. Vannak olyan lányok akik nem ilyenek, csak ők nem bombázók, és talán nem kellene anyit válogani a barátaidnak.
2011. aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg az a jó.
2011. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!