Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltunk fürdeni az 1ik haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltunk fürdeni az 1ik haveromnál és ott volt 3 lány osztálytársam és 1 fiú, és az 1ik csaj megkérdezte hogy adhat e puszit és mondtam hogy lehet és utána megkérdezte hogy adhat e a számra?

Figyelt kérdés
a csaj nem rosz (kinézetileg) normál - jó között van a segge meg a többi is.... amikor a 2dik szájra puszit adta akkor azt monta hogy baráti (Nem értem hogy a barátodat szájon puszilod) és utána mikor mentünk el akkor adott egy búcsú puszit!!!Szerintem nem baráti alapon mén a puszija de jóvan.... Mit csináljak nem sok csajjal voltam eddig de viszont csajozás valahogy mén, rendes gyelves csókot még nem csináltam!!!! mit csináljak hogy jobban elcsábítsam és hogy eljussunk sex vagy aa nyelves csók felé????
2011. júl. 9. 22:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
hogy kell nagyon jó nyelves csókot adni????
2011. júl. 9. 23:10
 12/24 mimano ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2011. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
14
2011. júl. 9. 23:15
 14/24 mimano ***** válasza:
Akkor ne görcsölj még ilyesmiken. Hívd el valahová és kész... A többi vagy jön magától, vagy nem. Ha nem, még érned kell egy kicsit (és ezt tartom valószínűnek).
2011. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Amúgy szard le magasról, hogy állandóan ilyen beszólások vannak, hogy tanulj meg helyesen írni... Mert ezek se a lényeget nézik hanem a külsőt. Nekem 3 éve van egy lengyel csajom és az első évben ő lengyelül és franciául beszélt én meg magyarul és németül mégis teljesen jól megértettük egymást, ennyit a nyelvtanról és hogy ki mibe köt bele...


A másik, hogy hívd fel dumáljatok vagy hívd el sétálni, italra valami olcsóra esetleg kávézni egy mccaféba. Utána ha megy akkor második talira mozit ajánlok és sokat beszéljetek. Ha lesz 3 dik tali akkor minden menni fog a maga útján:P Sok sikert.

De azért ne idd ha normális kapcsolatot akarsz ezt 3 nap alatt le tudjátok rendezni.

2011. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

érnem kell????

öööööö????

Borotválkozok, iszok alkoholt, járok diskoba, 17 cm a dákóm...... Mit kell még érnem????? Szerintem most már ideje lenne rendesen csajozni.... Nem???

2011. júl. 9. 23:20
 17/24 mimano ***** válasza:
71%
Azért, hamár egy magyar oldalon írkálunk, szerintem illene figyelni a helyesírásra. Nyilván mindenki ejt hibákat, de egy alapvető igényesség lenne, hogy figyeljünk. Egy külfölditől meg nyilván nem várjuk el, hogy tökéletesesn beszéljen, vagy írjon magyarul.
2011. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 mimano ***** válasza:
96%

"A kérdező kommentje:

érnem kell????

öööööö????

Borotválkozok, iszok alkoholt, járok diskoba, 17 cm a dákóm...... Mit kell még érnem????? Szerintem most már ideje lenne rendesen csajozni.... Nem???"



Bizony ezt olvasva még biztosabb vagyok benne, hogy ÉRNED KELL.

2011. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ha megmondjátok hogy miért akkor elhiszem.....
2011. júl. 9. 23:23
 20/24 mimano ***** válasza:
66%
A gondolkodásod az, ami még egy kissrácé.
2011. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!