Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti belemennétek ebbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek ebbe, vagy inkább hanyagolnátok?

Figyelt kérdés
Facebookon küldene egy helyes srác üzenetet, hogy lenne-e kedvetek ismerkedni. Visszaírnátok neki?
2011. júl. 9. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha tetszik és éppen nincs barátom, akkor igen :)
2011. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mimano ***** válasza:
Elég gyíkság interneten kezdeményezni...
2011. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké ,mond, hogy gyíkság. De szerintem te se mész oda egy ismeretlen csajhoz csak úgy..
2011. júl. 9. 23:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Sztem is ha tetszik akkor válaszolj :)
2011. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sztem is ha tetszik akkor válaszolj:)
2011. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
uccsó 2 voltam. bocsi a 2.ért xD
2011. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én írtam üzenetet, de ez már a 2., aki nem ír semmit..:S pedig szerintem külsővel nem lenne gond.
2011. júl. 9. 23:38
 8/12 mimano ***** válasza:

Valóban ritkán megyek oda egy ismeretlenhez, általában egy közös ismerős bemutat, de volt már rá példa, hogy megpróbáltam, mert miért ne?

Mindenesetre az internetes ismerkedés, akkor is igencsak..."kevés".

2011. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,mert azon bogyóznék,hogy még hány lánynak küldött facen ilyet.
2011. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy én se szeretem, ha nekem Facebookon írogatnak, bocsi. :/ Mondjuk ők nem is az eseteim voltak, talán ezért a negatív tapasztalat, de akivel beszélgettem neten és tetszett, és utána élőben találkoztam, ő sem olyan volt, mint amilyennek elképzeltem. De sok embernek összejött már a dolog így.
2011. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!