Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most rögtön csak úgy belemenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most rögtön csak úgy belemennétek egy randiba? Ha valaki mondaná nektek, hogy gyere elhívlak valahova elmennétek?!

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha az a pasi mondaná akibe szerelmes vagyok akkor igen elmennék.mással nem.
2010. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki a csaj akkor igen, egy estére nem számít hogy értelmes e a csaj vagy sem...
2010. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha csak egy valaki hívna akkor én ki nem mozdulnék itthonról.ha a megfelelő valaki hívna akkor szó nélkül mennék.
2010. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen , most magányos vagyok :$
2010. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az nem is randi, csak "ismerkedés"

a randihoz már érzelmek kellenek, hogy legyen mi motiváljon, amikor már tudod, hogy akarsz tőle valamit.

de amúgy ilyen "ismerkedésre", ha most idejönne hozzám egy szimpatikus vadidegen, elmennék.

2010. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!