Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha van barátotok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha van barátotok de egy számotokra helyes srác elhívna titeket egy randira, mondjuk teázni akkor belemennétek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen, mert még egy teázássla nem fogom megcsalni a barátom. Ilyen esetben viszont tisztában kell lenni a saját érzéseimmel. Azaz, hogy igen van elég akarat erőm és nemet tudok mondani az ő közeledésére ha olyan. Pl: Nemrég megismertem egy pasit aki nekem nagyon szimpi. Egy szórakozó helyen voltunk. Ő többet is szeretne tőlem, de megmondtam neki, hogy a jól működő kapcsolatom nem áldozom fel egy ismeretlen miatt. Intligen pasi lévén tudomásul vett és úgy is viszonyul hozzám. A barátom sem tiltja meg, hogy néha ne találozzak vele.
2009. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Ott a lényeg, te magad írtad le: van barátod. Akkor nem is értem h miért gondolkozol ilyeneken... ebből látszik h mennyire nem fontos neked az a kapcsolat. Menj el teázni, de szerintem szakíts a barátoddal, neked nem való még egy komoly kapcsolat... Gondolj bele fordított helyzetben, ha a barátod menne el teázgatni egy lánnyal...?? Naugye...
2009. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
11%
igen,igen ez meg nem megcsalas sz tenyleg belefer,az mas teszta,h altalaban megcsalas a vege:D ha tul vagytok rajta leirhatnad mi lett a vege;)
2009. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha szeretek valakit, akkor fel sem merül bennem, sőt!nem fér bele egy másik pasival teázgatni, mert vérig lennék sértve fordított esetben, és egyébként is!Ez szerintem nem fair a másikkal szemben. A szerelem az szerelem, a kapcsolat pedig nagybetűs kapcsolat!
2009. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Fordított helyzet.... Ha a párod menne el egy másik csajjal teázgatni, mit éreznél?
2009. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
ha elmész vele teázni az még nem megcsalás:) és a barátodat annyira nem is szereted ha másra is így nézel:) inkább szakíts vele!:) de előbb menny teázni!:D majd közbe eldöntöd h mit érzel a barátod iránt!:)
2009. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
én megkeresném azt a teázót és először a srác, aztám a barátnőm fejét verném bele az asztalba.
2009. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

:D

ilyenkor mindig aztkell h fordítva kell elképzelni a szitut.

képzeld el, h kiderül, h a pasid egy számára helyes lánnyal ment el teázni. te mitéreznél?

2009. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

röviden, tömören: nem!!

vagy több haverral, meg a pasimmal mennék.

2009. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Azért, mert én lemennék teázni? Tudom magamról, hogy hűséges vagyok. Nem vagyunk egyformák és az a jó. Igen is vannak értelemes pasik akiknek ha megmondod, hogy van egy jól működő kapcsolatod. Lehet beleőle jó barátság és gonolni is kell arra ha épp azaz illető tud valamiben segíteni. Erre még senki nem gondol?
2009. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!