Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám jelezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jelezni egy lánynak hogy szerelmes vagyok belé? Ha visszautasít hagynom kéne?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Amikor látod mindig szólítsd meg de csak mint egy barátot.

Például: kérdezd meg tőle, hogy mennyi az idő?

Aztán ha legközelebb is látod találj ki valami más ürügyet amivel le tudod szólítani.ha például egy iskolába jártok és esetleg még egy évfolyamra is akkor kérd költsön az egyik könyvét vagy füzetét.remélem tudtam segíteni .

2009. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

én is most vagyok szerelmes, és tudja is, a randi meg már megvan^^

én úgy csináltam h fokozatosan, 1isibe járunk, sok ott a hülye és volt egy kevés dolog amiktől megvédtem szal, majdnem lecsúrták a táskáját, volt amikor összemorzsázták a táskáját, és akk egyszer fölvettem msn-re és elkezdtünk beszélgetni, mindenről, aztán a suliban is megnyíltunk(mert egy kicsit szégyenlős vagyok:)) és a múlt 7végén konkrétan kérdeztem meg h bejövök e neki meg minden és mondta h igen:)...szal valahogy így, lépcsőről lépcsőre:D

2009. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá,legyél a közelébe vagy ha olyan helyen időbe vagytok mond el neki=) Ha visszautasít és jó indokot ad hogy miért..akkor hagyd
2009. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!