Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randit mindenképpen a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randit mindenképpen a fiú fizeti?

Figyelt kérdés
Vagy pedig a csaj is beleadhat valami összeget? Közös fizetés? Vagy ha már meghívta valamelyik a másikat akkor ő is állja az egészet?
2011. júl. 11. 13:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem első randin a srác fizet. Majd talán utána már lehet felesben is.
2011. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem közös fizetéssel oldjátok meg. :) Én nem szeretem, ha csak a fiú fizet.
2011. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak barátok vagytok, és nem randi, csak beszélgetés, akkor mindkét fél belead. Ha a fiú elhívja a lányt, akkor meghívja, ő fizet. Később, ha már egy ideje együtt vagytok, és a fiú sokszor fizetett már, a lány is jelezheti, hogy legközelebb ő fizet.
2011. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Szvetee ***** válasza:
62%
Szerintem az első pár randit illik a fiúnak állni, ha a csaj normális, egy idő után fel fogja ajánlani, hogy belead vagy néha fizet.
2011. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

attól függ, mondjuk egy fagyi, valami ital (ice tea, jégkása, stb.) ezt a fiúnak kellen, de mondjuk egy komolyabb összegen osztozni kéne.


ez a randitól függ.

2011. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
első randira nem kell komoly összeget szánni, ne menjetek nagyon pénzes helyre, mert nem a kaja meg a hely a lényeg, hanem ti ketten. Ha pedig a hely és a kaja a lényeg, akkor belekezdeni sem érdemes. Hívd meg úgy bizony egy fagyira vagy egy üdítőre és beszélgessetek! És azt meg ahogy a korábbi hozzászóló mondta, ki is fizetheted. Ez így normális. Egy fiú azért legyen ennyire udvarias...
2011. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Rendben, veszek neki valami kis ételt és talán italt is (vagy mindkettőnknek) , biztosan örülni fog neki! :) Egyébként ma lesz a randevúnk, s már indulnom is kell! Ez lesz az első alkalmam hogy lemegyek egy lánnyal, nem volt még barátnőm tehát azért egy picit izgulok... Drukkoljatok! :D


18F vagyok

2011. júl. 11. 15:04
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolunk, sok sikert! :)


Majd írd meg, hogy milyen volt! :)

2011. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Rendben el fogom majd mesélni! :) Megígérem!


Most viszont már tényleg mennem kell! Sziasztok!

2011. júl. 11. 15:09
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert
2011. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!