Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ilyenkor értelmes,25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyenkor értelmes,25 év körüli felnőtt nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
A strand OK, de hét közben melózom, és nincs rá időm. A városban hol lehet ilyenkor jó csajokat találni? (konkrétan nőket, nem csitriket)
2011. júl. 11. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát nem itt, az biztos.

Próbáld a chat.hu, vagy akármi más trágya oldalt

2011. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár, kávézók.
2011. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Valahogy sejtettem, hogy nem itt. Nem is a mentőben szeretnék meggyógyulni. Mégis azt hívom, ha szívrohamot kapok, nem a mentőket:)
2011. júl. 11. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor? Milyenkor? Este?


Bevásárló központ (nem csak a pláza cicák járnak oda), kávézók, fagyizók, esetleg rendezvények.



Én már elmúltam 25. :D

2011. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyáron. Amikor aránylag sokan vidéken vannak nyaralni, üres a város. Nagyon hiányzik egy komoly kapcsolat.25 év körülit írtam, nem max 25 évest.
2011. júl. 11. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, ami engem is érdekel... Én is 25 vagyok (F). Amúgy az egy dolog, hogy kávézóban, meg tereken, de nem mehetsz oda csak úgy egy ismeretlenhez, mert egyből elhajtanak. Szóval vmi komolyabb kéne...
2011. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, tetszett a mentős hasonlatod, szeretem az ilyesfajta humort.


Üdv:Felnőtt nő

2011. júl. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28N vagyok de én nem pasit keresek itt. Amúgy bárhol rátalálhatsz a megfelelő hölgyre, csak ne görcsösen.
2011. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!