Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál más társadalmi osztályb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál más társadalmi osztályba tartozóval?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a te családod tőkésosztálybeli vagy fehérgalléros, akkor randiznál-e munkásosztálybelivel, vagy fordítva?
2011. júl. 11. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen megkülömböztetési szempontot nem halottam. A szerelem nem erre kéne alapuljon. Nem halottál egy olyan mesét sem ahol a királylány a szegény legényhez megy feleségül, és a király fele országát megkapja? Ez nem csak a mesékben van :)
2011. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A családom "fehérgalléros" és nem számít szerintem, hogy kinek mennyi pénze van. Egyébként inkább proli lány legyen, mint gazdag. F/19
2011. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg qrvára megrontott titeket ez a pénzhajhász világ, rosszabb mintha pogány tűzimádók lennétek.
2011. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy más társadalmi osztály? Régen voltak ilyenek, de mivel eltörölték a nemesi rangokat, már nincs. Ha te fehérgalléros vagy, akkor nem más társadalmi osztályba tartozol, hanem egy hülye sznob f.sz vagy, aki azt hiszi, hogy a pénze miatt már különb ember. De az ilyenek maradjanak is csak a fajtájuknál és hagyják békén a normális embereket.
2011. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma már inkább foglalkozások szerint tagozódik a kasztrendszer.
2011. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyomorék vagy, gondolom politikus apuci pici fia/lánya... Keress magadnak egy hasonló gazdag "párt" és legyetek boldogok hogy apuci-anyuci azért kap havi egy milliót, hogy a s*ggét terpeszti a parlamentben és hazudik mint a vízfolyás. Attól mert olyan családba születtél, te már rögtön felsőbbrendű vagy? Jajj elnézést. Ha valaki szegény, adóssággal teli családba születik már nem is lehet értékes ember? Talán a te életed többet ér? Mert míg ő nyáron a forróságban dolgozik feketén, szedi a gyümölcsöt meg gyomlál szutykos pár ezer forintért, addig neked mindent a s*gged alá tolnak a szüleid. Ő megküzdött mindenért, te csak csettintettél egyet. Szerinted melyikőtök ér többet? Nah és most gondolkozz el szépen...
2011. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Én nem mondtam, hogy más társadalmi osztályba tartozom, csak alkalmazkodtam a kérdezőhöz. Nincsenek társadalmi osztályok, nem különb valaki, ha több pénze van, és utálom a sznobokat (második)
2011. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 jekyll-fan ***** válasza:
72%

engem nem érdekelne, hiszen ha tényleg aszeretek valakit, akkor ez egyáltalán nem számít

15/L

2011. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:
100%
a kérdés értelmetlen, mivel a legtöbb ember eleve a saját köreiben ismerkedik (már ha esze van), így párt is ott talál magának. vannak ugyan kivételes esetek, de ez ritka. olyat pl. még nem hallottam, hogy egyetemi tanár és orvos szülők lánya a helyi vashulladék-kereskedőhöz ment volna hozzá, holott anyagilag lehet, hogy a 2 család egyformán áll.
2011. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Én már tettem ilyen próbát, fehérgalléros családból származom, és jártam proli szülők lányával... Mert én is hittem a mesékben, és azt mondtam, hogy nincs ilyen, hogy társadalmi osztály ...de rájöttem, hogy KURVÁRA VANNAK TÁRSADALMI OSZTÁLYOK. teljesen más volt a lánnyal a világnézetünk, értékrendünk, terveink, hobbijaink, baráti körünk, családhoz való hozzáállásunk stb. stb. A vége az lett, hogy agyon martuk egymást, és eszméletlenül csúnya módon szakítottunk. Akkor elhatároztam, hogy a soha a büdös életben nem járok majd más osztályba tartozóval, mert társadalmi osztályok igenis vannak... Ha tetszik, ha nem...
2011. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!