Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán (tömegközlekedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán (tömegközlekedési eszközön) milyen dumával lehet felszedni a csajokat?

Figyelt kérdés
Egy csomó szép lányt látok a villamosokon, meg az utcán, de nem tudom milyen szöveggel menjek oda, hogy ne küldjenek el csípőből.
2011. júl. 11. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szia nem szoktam ilyet csinálni, de nagyon tetszel, van kedved meginni velem valamit?
2011. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Szia kislány, jössz egy körre? :> Amugy van egy technika amit kétszer már bevetettem...az a lényeg ha meglátsz egy csajt egy buszmegállóban vagy bárhol állj meg az utca közepén ezzel magadra vonod a figyelmet menj oda a lányhoz mutatkozz be és közöld vele hogy a busz amit vár nem fog jönni valami miatt. És szivesen elvinnéd te ha a közelbe igyekszik. Ha okos vagy és szimpatikus simán elmegy veled közben beszélhetsz vele és elkérsz egy telefonszámot amit még később hasznodra fordítassz:) Remélem segítettem...Sok szerencsét és ÜDV!
2011. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Helló, kicsit félénk vagyok, mert az oviban szatyor volt a jelem. De remélem eljössz velem meginni egy csésze kávét.
2011. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 jekyll-fan ***** válasza:

hát nálam pl. az 1. válaszoló ötlete bejönne ;-)

15/L

2011. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
első a jó, talán nem is kell, hogy nem szoktál ilyet csinálni. Mi van, ha szoktál... Nekem mindegy lenne, hogy hány lánytól kértél randit mielőtt tőlem. csak ha már együtt vagyunk, akkor szüneteltesd eme szokásod XD
2011. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a duma a lényeg, hanem h külsőre bejössz-e a csajnak.
2011. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Pijamér vagy? Na akkor túzzunk együtt a Tabánban!
2011. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
bocsi jeleznél? és amikor felnyúl megcsöcsörészed és leviszed a földre aztán megfogod és felszeded a földről majd bocsánatot kérsz udvatiasan
2011. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha valaki még tud ötleteket, várom:)
2011. júl. 12. 16:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

nálam pl. bejön:

szia, tetszel nekem, eljössz velem egy italra? =)


16/L

2011. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!