Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy Amerikai fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy Amerikai fiú aki nagyon tetszik de nem tudom mit csináljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Jött a sulinkba egy amerikai fiú aki nem tud magyarul csak angolul. Nagyon helyes és baromira tetszik nekem. Odamentem hozzá és megkérdeztem tőle h szeretné-e ha megmutatnám neki a várost. Ő erre azt mondta h persze de még nem biztos h jó neki és h majd még beszélünk.De ő azóta oda se jött és én meg nem igazán merek megint odamenni hozzá. De ha mégis odamennék akkor sztetek mit modjak neki v miről beszélgessek vele?
2011. okt. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
BESZÉLGESSETEK, AZTÁN MAJD ALAKUL VALAHOVÁ EZ A DOLOG
2011. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondd hogy "Touch my breasts!"
2011. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz folytonos facepalm-ot hogy úr isten te ezt nem érted, nem tudod, ne erőltesd. Tapasztalatból mondom, éltem kinn 2 évet és ijesztő, milyen keveset tudnak a világról. Viszont eszméletlenül büszkék hovatartozásukra. En fiu vagyok, csak a saját véleményemet írom. Nem lehet, hogy csak az ˝ idegen különlegessége ˝ fogott meg? Mégegyszer ki szeretném hangsúlyozni, ez az én véleményem, ne haragudj, ha elfogult. (mellesleg rám is ragadtak az ottani lányok, saját bevallásuk szerint a ˝különleges kategóriába estem˝ .
2011. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az exem amcsi, egy évig voltunk együtt... egy arrogáns f.sz volt, aki azt hiszi, mindenki más elmaradott szerencsétlen hülye, akit az orránál fogva lehet vezetni
2011. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kati88 válasza:

Szia! Látom a többiek nem adtak használható választ...Inkább csak az amerikaiakról való véleményüket fejtették ki, de ahogy én értelmezem, te nem ezt kérdezted.

Szerintem mégegyszer odamehetsz te hozzá, mivel ő egy kicsit elveszettnek érzi magát és te ajánlottad fel neki, hogy segítessz és ő nem akar zaklatni, hogy na akkor mikor. A testbeszéde is sok mindent elárul. nem írtad, hogy örült-e annak, hogy te ezt felajánlottad neki vagy sem. Mondjuk ez a nem biztos hogy jó neki...ez nem jó jel igazából. Lehet, hogy csak nem akart bunkó lenni és azért mondta ezt, de valójában nem akar semmit tőled.Remélem, hogy nem így vagy! Tehát ez a két eshetőség vagy, vagy neki is tetszel vagy nem. De ez már ki fog derülni, ha megint odamész hozzá, még utoljára te. Beszédtémák: hogy megy neki az iskola? tetszik neki a város? mit sportol? akármik...Előnyödre válik, hogy a külföldiek általában sokkal barátságosabbak a magyaroknál. Ha egy magyar fiúhoz így odamennél, csak fél szavakkal válaszolna , utána elterjesztené, hogy te rányomultál. De a külföldiek általában sokkal kedvesebbek és simán lehet velük beszélgetni, akár csak barátságból is. És amúgy osztálytársad, vagy csak néha látod a folyosón. Lehet, hogy van barátnője.:( még ezt sem tudod. Hány évesek vagytok?

2011. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat=) am 15 évesek vagyunk és nem osztálytársam de szinte minden szünetbe látom. Mikor odamentem hozzá nekem úgy tűnt hogy örült neki de én nem feltétlen járni akarok vele csak barátkozni. Am nagyon kedves és elég sokat beszél csak nem mindig értem amit mond és ezért is félek megint odamenni. Meg mindig egyedül van a suliba.
2011. okt. 28. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!