Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van? Elszalasztottam a lehetőséget?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon tetszik egy lány, és jól fel is épitettem vele a dolgokat, mondta h jól érzi magát velem, hivott h nem-e találkozunk. De nekem soha nem volt időm, többször is azt kellett mondanom, h majd bepótoljuk. Aztán mikor ráértem volna, egyből kerestem, hivtam hogy jöjjön, de akkor már ő találgatott, h van programja, stb...és már soha rám se ir chaten, pedig abban a pár napban nagyon sokat keresett...sztem ez a hajó már elment...szerintetek? Segitsetek légyszi...jah amugy a csaj a baráti társaságomból való, de csak most kezdtünk igy összemelegedni...de lehethogy el is szalasztottam a lehetőséget...
2011. júl. 14. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Megszívtad.

Egyébként tudtad, hogy olcsóbban juthatsz sexhez ha fizetsz érte, mit hogyha egy barátnőt kellene eltartanod és érlelned?

2011. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem egy barátommal szakadt meg emiatt a kapcsolatom, hogy sosem ért rá semmire, pedig hívtam mindenfelé. tudtam, hogy nem hazudik vagy ilyesmi, de azért rosszul esett, hogy nekem mindig rohannom kellett, ha véletlenül ráért velem is foglalkozni.
2011. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, meg lehet érteni...de ez csak 1-2 eset volt igazából, mostanában tényleg azt se tudom hol áll a fejem...emiatt még nem kellett volna sztem, h megharagudjon. Vagy eleve nem is akart semmit? De akkor miért hivott, keresett annyit akkor? Pont mikor én is jobban nyitottam felé...
2011. júl. 14. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
próbálj vele megbeszélni 1 napot ami neki is jó és semmijen programot nem raksz be a hejére.szval kérdezd meg hogy mikor érne rá. ha beleeggyezik akk f*sza minden
2011. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor meg írj rá te, ha azt mondja, hogy aznap programja van, akkor mondd neki, hogy ő válasszon időpontot. ha erre sem mond semmi konkrétat, akkor ennyi volt...
2011. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...szerintem is a randira hivás a nyerő...habár ki tudja, van-e értelme...
2011. júl. 14. 17:12
 7/7 anonim válasza:

ha nem ír vagy nem keres akk lehet hogy már elment az a hajó. sztem várj még mondjuk 3 napot ha meg nem akk annyi más lány van biztos akad olyan aki megvár ha épp nem érsz rá

sok sikert

2011. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!