Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Láttok bennünk lehetőséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttok bennünk lehetőséget?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy ideig a legjobb barátom volt. Azután szerelmet vallottam neki, és azt mondta, hogy ő még nem szerelmes belém, de kedvel. Elhívtam randizni, azt mondta szívesen jön, és a barátnőjének azt mondta, hogy az udvarlói közül velem el tudná képzelni a továbbiakban. Láttok bennünk lehetőséget egy kapcsolatra? Nem zavarna be, hogy barátok voltunk?

15/L-15/F


2011. aug. 18. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem számít, hogy szakítás után valószínűleg oda a barátságotok, akkor sok boldogságot.
2011. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dottorre ***** válasza:
100%
Látok, bár 15évesen még összejönni egy barátoddal korai, mert el pár hónap vagy év után el fog veszni a szerelem, és egy barát is elveszik vele együtt. Remélem nem így lesz, addig pedig sok sikert kívánok!
2011. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nos, ez csak kettőtökön múlik

én sok sikert kívánok

viszont mások azt mondják, inkább ne feszegessük az ilyesmit, mert ha ne adj Isten szakítanátok, már a barátságotok se lenne a régi..

2011. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ettől ne tartsatok :) Nagyon jó fej a lány, és szerintem szakítás után is(erről ne is beszéljünk, most az a lényeg, hogy valahogy összejöhessek vele, szakítás remélem nem lesz)barátok maradhatunk. Nagyon jól megértjük egymást, és barátaink szerint is lelki társak vagyunk :)
2011. aug. 18. 14:12
 5/12 anonim ***** válasza:

akkor hajrá :)

első voltam

2011. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a 3. válaszoló vagyok

próbáljátok meg akkor, de a mai világban ritka az olyan pár, akik 15 évesen jöttek össze, szinte első párkapcsolat, remélhetőleg első szexuális élmény, stb stb.. szóval ritka az olyan, h együtt is maradnak "életük végéig"

lehet, h Ti kivételt fogtok képezni :) de nem lehetsz olyan biztos abban, h Ti sose fogtok szétmenni..

túl fiatalok vagytok még, lehet, h csak 20 évesen jöttök rá arra, h szeretnétek vmi mást is az élettől

de azért legyetek boldogok :)

2011. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hàt lehet :) de èn senki màssal nem tudom elkèpzelni, csak vele. Ès ki tudja, lehet èvekig együtt leszünk:D de felesleges az elejèn azon gondolkodni, hogy mikor lesz vège :D majd jövőhèten randizunk, ès megbeszèljük^^ írtam neki egy verset, elvileg nagyon jó, úgyhogy azt is odaadom majd neki, szereti ha szèpeket írok neki:)
2011. aug. 18. 14:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, én is így voltam ezzel. Csak az a nyomorult srác féltette a barátságunkat, ezért azt mondta, ne legyen köztünk semmi. Ezáltal a barátságunk is megromlott. Amúgy aranyosan fogalmaztál! :) De ha tényleg jó viszonyban vagytok, és úgy érzed, menne a dolog, hajrá! Ne essetek abba a hibába, amibe én és a srác anno! ;D 15/L
2011. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem megpróbálom :) Randi miatt picit izgulok, de az igazi énemet ismerte meg az évek során, úgyhogy ettől nem kell tartanom. És én őt semmiért sem bántanám meg azzal, hogy csak barátok maradjunk. Mert egy ilyen szöveg után nem lehetnénk azok se :) De köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat! :) Sokat segítettetettek :)
2011. aug. 18. 15:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam pl a a lány a kapcsolat elején azt mondta hogy azért fél a kapcsolattól ( nagy barát volt ) mert fél hogy elveszítjük a barátságot és mondtam hogy ettől még csak ne is féljen , hogy megharagudnék szakítás után ez így is volt csak ő nem bírta folytatni ne hogy azt hidd hogy mert te azt hiszed hogy nem fog megszűnni a barátság ez így is lesz , mert ott van ő is aki nem a te gondolat menteddel él még ha azt is mondja látod hogy nálam is ez volt nem hibáztatom mondjuk szakítás nem oknélkűl történik
2011. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!