Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma elszalasztottam egy lehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elszalasztottam egy lehetőséget. Nem szeretnék többet ilyen hülyeség miatt elbukni, szóval a tanácsotokra lennék kíváncsi (pont)?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, eddig még nem volt barátnőm, most kezdtem megnyílni feléjük, keresni a társaságukat, beszélgetni velük, hülyítgetni őket.:) úgy érzem, az önbizalmammal sincs probléma. a mai nap megláttam egy szép lányt az utcán, megakartam szólítani, és leblokkoltam! tudjátok miért? nem tudtam mit mondani neki. nem szeretnék még egy ilyen lehetőséget elszalasztani, így a segítségeteket kérném. itthon magamban már gondolkodtam, hogy hogyan is szólíthatnám meg. pl: "szia, nem tudod véletlen mennyi az idő?" <--- ez nekem annyira régi szövegnek tűnik, hogy inkább nem használnám. vagy a "tudnál adni egy zsepit?" már szimpatikusabb, de nem biztos, hogy van nála zsepi, úgy hogy ez is kilőve. az, hogy megkérdezem hogy merre van az orrom előtt lévő épület, megint ódivatúnak tűnik, és hogy egyenesen megmondom neki, hogy szimpatikus vagy, igyunk meg valahol valamit, meg szerintem nagyon egyenes, és ha lány lennék, egyből elküldeném ilyen szöveggel a sunyiba. ti mit gondoltok?
2011. jan. 18. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bejössz a lánynak (külsőleg), akkor szinte bármilyen szöveg jó lesz.
2011. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Haverom úgy oldotta meg hogy felírta egy lapra hogy "Küldj egy sms-t hogy tudjam a számod" majd odaírta a telószámát:D

Egyszer bejött, habár kiderült hogy a csaj város másik végén lakik >.<

2011. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, az ilyesfajta merészségeket szeretném elkerülni, mivel egyikünk sem szeretne beégni, bár ez elkerülhetetlen, szeretném lecsökkenteni ennek esélyét.:)
2011. jan. 18. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a cetlis megoldás azért lehet jó, mert nem tudsz vele beégni, mire elolvassa, már ott sem vagy. :D Bár én hülyének nézném, de fiatalabb koromban lehet bejött volna. :)


19/N

2011. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm.. mondjuk nekem csak egyszer ment angliában :D

Mellettem ült egy nagyon szép lány és köszöntem neki és megkérdeztem hogy idevalósi -e(olyan szép volt h tuti nem és kiderült hogy Kolumbiába :D) vagyis nem ezt kérdeztem hanem azt hogy ő is EF-el van -e ott(nyeltanulós dolog) és ő is azzal volt és elkezdtünk beszélgetni :P angolul :D

Sajna csak a nevét tudom és h kb hány éves és az országot :(

2011. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!