Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel tudtok mit kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel tudtok mit kezdeni?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nekem nagyon bejön, 2éve is nagyon tetszett, de akkor nem beszéltünk sokat, aztán 2éve nem beszéltünk, és most megint találkozgatunk néha. (együtt bulizunk inkább csak) tegnap ketten is mondták, hogy be jövök neki, és megkérdezte barátnőmet, hogy bejövök-e neki, mikor ki mentem wc-re. ő csak rábólintott, a srác vissza, és ennyi lett, aztán megint folytatták az előző témát. De az este vége fele, inkább a barátnőmmel beszélgetett, mint velem. Haza is kísért minket, és ott üvöltött barátnőm után, hogy álljon meg, meg lassítson. Engem meg mondjuk úgy, hogy le se szartak. pedig tudja a barátnőm, hogy nagyon tetszik. Meg is kérdeztem szemtől szembe a fiút, hogy tetszem-e neki, azt mondta, hogy "lehetséges, talán, elképzelhető." ezt nem tudom értelmezni, fél vagy csak nem jövök be neki? mondtam neki, hogy nekem nagyon bejön, még most is. de ez van. Csak érdekel mások véleménye. köszönöm.
2011. júl. 14. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
azért vigyázz vele.! nehogy összejöjjön a barátnőddel.. mert az nem lenne szép egyiktől se..
2011. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem azért mondta, hogy talán, mert szégyellős. ha nem akkor azt megmondja hidd el :)
2011. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Három eset lehetséges!

Első: a barátnőd tetszik a srácnak, csak nem akarja elmondani neked, mert nem szeretne megbántani. Ez esetben hagyd békén a srácot, nem éri meg.

Második: a barátnőd, egy kétszínű kígyó, a hátad mögött hajt a srácra, ez esetben jobb, ha a barátnődet pattintod le.

Harmadik: a srác túl félénk ahhoz, hogy szemtől szemben bevallja, vagyis próbál a barátnődön keresztül közeledni hozzád. Ez estben lépj te!

És egy általános tanács, próbálkozz nála vagy tedd féltékennyé, mond neki azt, hogy tetszik egy srác. Akkor tutira megtudod az igazat. Csak bátran!

By.: egy 15 éves lány

2011. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
felettem: ahhoz képest hogy 15 vagy eléggé jó a felfogásod ;) :)
2011. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi, van tapasztalatom barátnőkkel kapcsolatban. És persze elég sok romantikus novellát írok (ugyanis amatőr író vagyok).

By.: egy 15 éves lány

2011. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm 15éves lány, én 16vagyok. de.. ebből már a válasz előtt kb mindent meg próbáltam kb, csak hát. még nem léptem. várom egy hetet azt lesz ami lesz, az a para, hogy a barátnőmről tudja, hogy félévente tud csak pestre jönni. barátnőmet meg nem pattinthatom, és tudom, hogy nem mászna rá egy olyan pasira aki nekem bejön. hát. ezvan.:D köszönöm.
2011. júl. 16. 09:45
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy így utólag. tavaly 20.án össze jöttünk, de már vége sajnos, jobban érdekelte a wow. az a kocka játék :D
2012. júl. 29. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!