Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nemrég ismerkedtem meg, de most nem igazán értem, hogy mi is van pontosan?

Figyelt kérdés

Szóval a történet lényege annyi hogy találkoztam vele egy házibuliban ,és több órán keresztül csókolóztunk , meg ilyenek , amikor vége lett hazakísértem , és azt mondta hogy szeretne velem még találkozni , és hogy jól érezte magát velem.

Mondtam , hogy én is jól éreztem magam vele, és remélem minél hamarabb találkozunk. Azóta beszéltünk msn-en , és mondta hogy nem akar most kapcsolatot , mert a barátjával nemrégen szakított, DE szeretne velem találkozni , és megismerni engem .


Most lehet hogy nem lehet érteni , hogy mi a problémám lényege, de mondjuk elhívtam egy pizzériába hogy együnk meg valamit , és azt mondta hogy talán majd egyszer.


Ezek után nem tudom , hogy mit is szeretne, mert nem tűnik olyan lánynak, aki csak szexelni szeretne rögtön .


Remélem lehet érteni a problémámat, valakinek van valami tanácsa , akkor köszönöm:)


2011. jan. 4. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az van, amit mondott, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot...mert mondjuk most kicsit élni szeretné, és hiába van az, hogy marha szimpi vagy neki, mégis azon agyal, hogy akar-e most belemenni egy ilyen megismerlek jobban, aztán hátha megint kapcsolat lesz belőle dologba. De ez csak szerintem.
2011. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem :) bonyolultak a lányok az egyszer már biztos
2011. jan. 4. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem bonyolultabbak, mint a fiúk :) Most gondolj bele, hogy te vagy a lány. Volt egy kapcsolatod, aminek csak nemrég lett vége. Talán még szereted is az illetőt. Feltűnik egy fiú, tegyük fel tetszik neked, de nem tudod belevágj-e. Mert ki tudja, lehet, hogy csak felejtésre kéne, és nem akarod megbántani, vagy lehet, hogy még a régi szerelmedet szeretnéd vissza. Vagy szimplán csak egyedüllétre vágysz. Barátkozzatok, előbb utóbb úgyis kiderül, lesz-e belőle valami.

Saját tapasztalat. Szakítás után én sem bírtam komolyabb kapcsolatba belemenni, de azért jólesett egy-két átsmárolos éjszaka :) Mostmár azért megkomolyodtam...

2011. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, és fiú. Én is meggondolnám egy hosszabb kapcsolat után, hogy akarok-e randizgatni, ahelyett, hogy inkább ismerkedjek össze-vissza kicsit, mint régebben, szóval ez nem csak csaj dolog. Talán azért nem érted, mert nem voltál még hosszabb kapcsolatban.
2011. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, én pl. 4 éve élek kapcsolatban, ergó fiúként nem ismerkedtem 4éve, pedig egyetemista vagyok. Ezek után megmondom őszintén, hogy ha esetleg ennek vége lenne, akármilyen édes lánnyal is hozna össze a sors, bizony erősen agyalnék, hogy akarok-e hirtelen megint egy ilyet...
2011. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem , még tényleg nem volt olyan hosszabb kapcsolatom ...

úgy látom mindenki nagyjából ugyanazt írja , ez nem túl jó így hirtelen rám nézve azt hiszem :(

2011. jan. 4. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!