Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat a srác? (tovább lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a srác? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy társaságba járunk, mostanában figyeltem fel rá,mert eddig barátom volt.Nagyon tetszik, iszonyatosan jó fej és szerintem én is tetszem neki de nem tudom hova tenni azt amiket csinál.Úgy érzem hogy ad jeleket ,de félek hogy csak beképzelem és lehet hogy mással is ilyen.Bár nem vagyok az a beképzelgős tipus sőt...Szombaton csókolóztunk egy buliban utána az egyik ismerősömnél együtt aludtunk, tök jó volt.Azt hogy a buliban csókolóztunk lehetne arra fogni hogy kicsit ittas volt de emlékezett mindenre és reggel is puszilgatott meg simogatott tehát szerintem nem csak az alkohol miatt.Viszont azóta nem keresett,1x találkoztunk véletlenül.Látom ahogy rám néz meg mikor sztorizgat mindig az én szemembe mondja leginkább akárhányan is vagyunk...

Lehet hogy csak egy jó játék vagyok neki?Mert őszintén azt sem tudom hogy volt-e már komoly kapcsolata, de azt tudom h ő nem az a nagy törekvő tipus tehát ha tetszik neki egy lány és elnyúlják előle akkor lemond róla és kész...

Tényleg megőrülök tőle hogy nem tudom hogy mit akar...Amúgy 6 év van köztünk lehet h a korkülönbség zavarja...?Szerintetek? (lehet h nem sokat mond amit leírtam de jó lenne egy két válasz..)köszi


2011. júl. 15. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:

ki javára is van a 6 év ? és 1általán ki hány éves ?[csak mert nem m1 hogy 30-36 v 13-19 :D]


19F

2011. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 17 ő 23.Így elsőre lehet hogy meredek de mindig is az ennyivel idősebb korosztállyal barátkoztam és mint mondtam egy társaság..
2011. júl. 15. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

annyira nem meredek attól ráz ki a hideg mikor pl 15-21 és társai hát ha 6 évvel értelmesebb v a korosztályodnál akk be lehet próbálkozni lesz ami lesz alapon


19F

2011. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a leírás alapján nem értelmesebb :D Viszont a srác sincs 23 éves szintjén, szóval no problem.
2011. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2011. júl. 15. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudj meg rola tobet, kérdezgess a multjárol pld a legjobb barátjátol.. ne ugorj bele rogton, sok rossz akaratu fiu van. De mivel látom hogy eddig jol alakulnak a dolgok, sok sikert kivánok :) csak ugyesen.
2011. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz csak amíg nem tudok biztosat nem szeretem kimutatni, ha valaki tetszik. De örülök a rendes válasznak és köszönöm.
2011. júl. 15. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Igy helyes.. :)
2011. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!