Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fog ez változni? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez változni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 16 leszek és még 1 barátom volt.. de vele nagyon nagyon rossz volt, nem volt jó vele a csók, soha nem volt szájrapuszi, és tapizott folyton..furán éreztem magam.. nem szerettem... szakítottam vele, mert nem akartam "etetni".... de azóta egyszerűen undorodom! Nem akarok barátot!! Gusztustalannak tartom a smárt, és nem is érdekelnek. Félreértés ne essen nem vagyok leszbikus, se semmi. Mit tegyek? Barátnőmnek most lett barátja, ő már 16 és a szüleim már kérdezgetik, hogy nekem miért nincs már?! Én csak annyit szoktam mondani, hogy majd lesz.. :) De esténként, ha barátnőm itt alszik, szoktunk beszélgetni, és olyankor mindig mondom neki, hogy olyan jó lenne ha lenne barátom, de aztán eszembe jutnak azok a rossz emlékek. Létezne, hogy annyira rossz volt az ex barátommal, hogy nem lesz soha pasim? :S Mert tényleg nem vágyom rá.. ez bonyolult :S Mert egyébként tetszenek a fiúk, van is egypár, de NEM akarok tőlük semmit. Fog ez változni?

16/L


2011. júl. 16. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne erölteds,majd lesz úgyis késöbb,amikor feldolgozod ezt a túlkorai esetet és eléggé megérsz hozzá...addíg ne szégyeld és ne zavarjon!
2011. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. júl. 16. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Fog változni hidd el! és tényleg idő kell hogy feldolgozd!

És elhiszem hogy undorodsz egy ilyen kapcsolat után!

2011. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a pasi nagyon elrontott benned valamit.De ha nem lépsz túl ezen,akkor mindig ez fog eszedbe jutni.Próbálkozni azért lehet,legfeljebb a következőbe kellemesen fogsz csalódni,és újra kedvet kapsz. :)
2011. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nyugi! A mai világban sok lány kétkapura játszik! (Lezbikusság és Beszexualitás között van különbség)
2011. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod akit szeretsz azzal minden jól fog esni majd meglátod! Még a csók is :)
2011. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az első barátom 16 évesen volt, vagy 17 voltam, nme is tudom már:) És az első barátom nekem is csalódás volt mert olyan éltem át amit te, fúúúú visszagondoltam Rá undorodtam tőle :D:S Most is ha visszagondolok rá uh... na mindegy:) Jelenleg már rendes kapcsolatban vagyok eléggé hosszú ideje, szal sikerült nekem is ezt a dolgot legyőzni amit most érzel. A lényeg szal hogy ugyanúgy voltam mint te most:)
2011. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hidd el mással jó lesz, biztos attól félsz azért undorodsz a csóktól mert vele az volt, de mással nem így lesz, hidd el:)
2011. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, sajnos nagyon rossz volt az 1.

Szerintem az nem is smár volt amit mi csináltunk, nagyon nyálas "valami" volt... =/

2011. júl. 16. 16:47
 10/12 A kérdező kommentje:

16:40!

De jó neked! :) Bárcsak én is túltehetném magam rajta. Beleborzongok, ha egy csókra gondolok. Nagyon rossz volt. Volt olyan is, hogy csak ölelkezni akartam, és valahogy megúszni a csókot.. NEM féltem, csak wláá :S

2011. júl. 16. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!