Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönnek nektek az olyan lányok is, akik erősebbek, izmosak, szeretik a fizikai munkát, képesek használni pl. egy fúrógépet, érdeklik a férfias sportok?

Figyelt kérdés
De ugyanakkor azért van bennük nőiesség is, lányos ruhákban járnak, bújósak, érzékenyek stb.
2011. júl. 16. 23:01
 1/6 Inkog Nito ***** válasza:
Hát szerintem a legtöbb fiú nem jár olyan lánnyal akinek jobban ki van dolgozva a teste.Persze azért van a sportos izmos meg a gyúros :D
2011. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha töln jobban kivagy gyurva akkor nem jön be az ien lány.Gondolj bele ha ö ütne engem :D belegondolni is rossz,hogy a nők vegyék át az irányitást :D
2011. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mért, te ilyen vagy?


barkácsolsz otthon? tuti nő vagy?



a válasz nem. nem jönnek be a férfi hormonoktól túltengő (bajszos) "nők".

2011. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

vagy csak egy kigyurt állat aki nőnek érzi magát :D

fütyid van?vagy puncid? :D

2011. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is napi szintem csinálok ilyen "sportszerűségeket" (100 felülés 20 fekvő, gyakran futok is néha még súlyzóhoz is nyúlok) ősztől járni fogok judora. Viszont zsír szinte semennyi nincs rajtam, gyakran még gyengének is néznek emiatt, mert ugye vékony vagyok. Egyszer volt hogy pár osztálytársammal hülyéskedtünk, hogy vitték egymást meg stb. Mondtam az egyik csajnak aki épp akkor ugrott le egy másik osztársam hátáról (zsírban nem valami lightos a csajszi aki vitte) hogy jöjjön a hátamra. Erre a fejemhez vágta hogy "de te úgysem bírsz el, xy-on legalább van izom" ami persze mind háj volt. Azt hittem ott dobom el az agyam, holott simán van olyan a fizikumom mint annak a csajnak, sőt még talán erősebb is vagyok nála, csak épp ő vastagabb, mivel hájas. De persze szinte minden nap kapok kritikákat a (szerintük) "nem létező" fizikumomra. Szóval nem mindenkin látszik meg hogy azért van egy kis izom benne.

16/l

2011. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szntem nem jo ha tulzottan kivan gyurva a csaj/gyurós, de az jo ha egy kicsit izmos ;)
2011. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!