Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, buliban hogy szolítatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, buliban hogy szolítatok le egy idegen lányt aki tettszik neketek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 23:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
"Szia! Meghívhatlak egy italra?"
2011. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

szia, meghívnálak 1 italra amiből 10 lesz + 1 pipa érdekel? :D


19F

2011. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Ejj dejó kis gádzsi vagy hogy verjem alád a lompost!
2011. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
azon kivül hogy megívhatlak ehy italra?-sztem elég gyenge... én tuti nem mennék
2011. júl. 16. 23:25
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy mert olyan k*rva hangos a zene hogy csak ordibálni lehet, beszélgetni nem. Ezért inkább a tettek beszélnek, aki tetszik ahhoz odamegyek, mögé táncolok és a farkam hozzá dörgölöm, átkarolom, megcsöcsörészem...stb. Aztán ha hagyja, akkor megnézem meddig mehetek el, esetleg leitatni kicsi... aztán jobb esetben a WC-ben meg is ba*szhatom, vagy épp a disco mögött. Ez van, így kell bánni a retkes ribancokkal, ezt igénylik!
2011. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
normális válaszok esetleg?
2011. júl. 16. 23:27
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Az előző csak az igazat mondta.. Mégis mit hittél mi van teadélután?
2011. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
hát bocs azt hittem vannak még normális, nem tapló, kedves fiuk.. de ugy látszik tévedtem :'(
2011. júl. 16. 23:31
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Hát képzeld el én "normális kedves" fiú vagyok, csak lóf*sznak sem kellek! Tudod a drága volt barátnőm úgy viszonozta a szerelmem hogy egy buliba rámászott egy vadidegen fa*szra és őt smárolgatta helyettem... meg kitudja még mi volt, otthagytam az egészet a francba...

Ku*rva jó érzés volt mondhatom! És mivel olyan lány volt akiből ezt nem néztem volna ki, azóta nehezen tudom hinni hogy van még normális lány, úgy látszik a normális kedves fiúk törődését nem igényli senki, csak a buliba kavarást vadidegenekkel!

2011. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy nincsenek? Csak nem a diszkóban kell őket keresni. Meg mellesleg akik diszkóba járnak és ott így viselkednek, az még nem jelenti azt, hogy alapjáraton is ilyenek. Ugyanúgy lehetnek "normálisak".


F/18

2011. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!