Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nem találok rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem találok rendes barátnőt 8hónapja, nemtudom hol keressem. Esetleg valami ötlet? F/17

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy összesen 1barátnőm volt, igaz majdnem 2évig...szakitottunk 8hónapja, azóta senki ,de még csak szóba se jött...eddig nemzavart, de már kezdek foglalkozni a dologgal....mindenki aztmondja kifejezetten helyes srác vagyok, és sztem belsőleg is teljesen rendben vagyok. Lehet mert "nagyok az elvárásaim"? nemhinném hogy azok lennének az ilyen dolgok hogy ne legyen cigis, iszákos és pasizós! csak 1normális lány aki persze teccen ! néha azis bennem van h van velem vmi baj :) azthiszem nemlennék félős ha lenne olyan lány akiért érdemes tenni...de nemtudom hol keressem, buliba semmiképp
2009. ápr. 1. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én tudom magamról, hogy az a baj, hogy sosem vagyok egyedül, igaz lány vagyok.. :D Mert ugye így bátortalanabbak az emberek, nameg nem is figyeled őket annyira. Egyébként szerintem kb mindnehol lehet találni.

hát most ennyi jött, de sok szerencsét :]

2009. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Rendes lány? Azt nehéz lesz, ha még szép is kell, hogy legyen! :)

Talán könyvtárban. Vagy a művészeti galérián, esetleg a zenetáborban.

2009. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

énmeg egyszerűen nem találok egy normális srácot, aki NEM egy köcsög, bunkó, udvariatlan, köpködő, csúnya, cigis, drogos, alkoholista dög.:D

azért remélem egyszermajd találok egy ilyet^^

16/L

2009. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha csak ennyi nálam ezek mind alap dolgok h nemcsinálom :) :P
2009. ápr. 1. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A neten vannak társkereső oldalak.Ott megismerkedtek aztán msn en mégjobban megismerkedhettek..ha tetszik telefonszámcsere aztán beszélhettek telefonon is.Ha epdig komolyabb lesz az ügy megbeszélhettek egy találkozót=)
2009. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nyolc hónapja volt szakításom, majdnem két év után. :D Igaz azóta voltak jelentkezők, de én nem votlam szerelmes egyikbe sem. Élem az életem és nem azon görcsölök, hogy most mi van, nem vagyok normális, mert nincs barátom?? Amíg azt nézed, hogy hüm ezt elfogadnám, meg itt egy csaj hátha ő, addig elég nehéz lesz. Majd amikor már elgfelejted, hogy barátnőt keresel, akkor majd hirtelen... Tudom ez közhelyes, de így igaz... :D

17/L

2009. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok én is csak lányba :/.
2012. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!