Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt egy barátom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátom, akivel másfél hónapig jártam, és tegnap szakítottam vele, msn-en. Tudom, szemtől szemben jobb lett volna, de hát nem tudtunk azonnal egymáshoz menni, mert messze lakik. Most én vagyok a főgonosz emiatt?

Figyelt kérdés

MSN-en nagyon depis volt, és nem akarta elmondani mi a baja, és pont akkor szakítottam vele, ezzel tetéztem a dolgait..:(

a gáz az, hogy és soha nem szerettem igazán, és ő azt hitte, pedig nem is mondtam ki neki a szót, csak hogy "én is" meg "aranyos vagy"..:(

szóval szakítottam vele, és amikor anyukámnak ezt elmondtam, azt mondta:

Hogy te milyen önző vagy! Hogy tehettél ilyet? Szegény srác most sír!

De most mit csináljak, ha egyszerűen nem szerettem igazán??:S Azt hittem, ha jobban megismerem megszeretem, de nem így lett, és elváltunk, ennyi. Most emiatt én vagyok a "főgonosz"?:S


Mi legyen?


2009. ápr. 2. 12:39
 1/9 A kérdező kommentje:

most persze már én is rosszul érzem magam, hála anyának..:(

ja, és elkezdte mondani, hogy: Te ezt ezerszeresen visszakapod, meg hogy legyen drogos férjem, meg ilyenek.:S

2009. ápr. 2. 12:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyukád elég érdekesen reagálja le a dolgokat. fiatal vagy, hibáztál, ennyi. Esetleg kérj tőle, őszintén, élőben bocsánatot! Ne msn-en! Maximum hívd fel. De szerintem várj vele kicsit, ha nagyon szerelmes volt.
2009. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

a világon nincs jobb dolog mint a viszonzott szerelem...de nincs annál rosszabb ha szeretsz valakit és a másik nem szeret


nagyon helyesen döntöttél túl fogja élni a srác hidd el...ez volt a legjobb döntés amit hozhattál..büszke vagyok rád:):):)

2009. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jaj de jó,

kicsit megnyugodtam:)

2009. ápr. 2. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha anyukád azt mondta, hogy "önző vagy és hogy tehettél ilyet meg hogy szegény fiú most sír", nem arra gondolt szerintem, hogy miért szakítottál vele, hanem, hogy miért így. MSNen. Ez akkora szégyen neked, hogy nemigaz. Az ilyet szembe kell merni mondani! De már mindegy, emberek vagyunk, hibázunk. De máskor ilyet csak személyesen intézz!!! Azt viszont túlzásnak tartom, hogy mindenféle rosszat kívánt neked anyukád. Talán ő nagyon kedvelte a fiút, esetleg az ő házassága nem úgy alakult, és ezt a rendes fiút jónak tartotta volna melléd. Nem tudom, csak találgatok. Nem vagy gonosz, csak még tapasztalatlan abban, hogy hogyan kell értelmesen elválni. De az, hogy nem szeretted és megadtad neki az esélyt, hogy boldog legyen valakivel, aki igazán szereti, inkább helyes cselekedet volt. Szerintem hívd fel és kérj tőle bocsánatot, és mondd el neki, hogy tudod, hogy ezt nem ilyen személytelenül kellett volna intézni, és hogy lehet hogy nem a legjobb időt választottad ehhez (mert írtad hogy rossz kedve volt és nem akarta elmondani az okát)...Fel a fejjel, ne érezd rosszul magad!

21(L)

2009. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem is volt 1 hasonló eset a fiu teljesen odáig volt értem, pedig csak 2 hétig jártunk, de én egyszerűen nem tudtam szeretni (mégpedig azért mert ez volt életem első kapcsolat és nem tudtam mi a szerelem). Ő mindent megtett volna értem, ha kérem a csillagot is lehozza az égről, de néha mmár ez a tulon tul mindig együtt legyünk és mindig csak kényeztetett...ez sem az igazi:S Muszály voltam kimondani azt a szót...Én is azt mondom h jól tetted. Nem szabad h valaki téveszmében éljen és így nem ment "pocsékba" annyi ideje és hamarabb túl fog lépni, mintha 2x ennyi idő után szakítasz vele.

Szval nyugalom, de azért hívd fel mindenképpen vagy egy találkozás még jobb lenne.

2009. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

most kicsit durva hogy msn-en de jól teted h nem játszottál az érzéseivel mert ha szegényt hülyíted az se neked se neki nem jó.

most persze h szar neki de át fogja gondolni és rákell jönnie hogy ha nem illettetek össze akkor sry majd talál olyan csajt aki szereti és te is olyan srácot akit szeretni fogsz!

én mindig azt tanácsoltam h picit várni kell hogy hátha megszereted de a reménytelen akkor minél hamarabb szakitani kell hogy szegény ne szenvedjen miattad.

persze neked szar mert megbántotad neki is de idővelráfogtok jönni hogy ez volt a legjobb dolog amit most tehettél

2009. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Szemétség volt hogy msn-en szakitottál a sráccal de ha nem szeretted ez volt a helyes döntés de ne csodálkozz ha dühös lesz rád hogy igy dobtad őt...
2009. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Mindenki az msn-es módszer ellen van. Én se támogatom, hogy őszinte legyek, de szerintem azért ennyire nem kell ellenezni. Én egyszer szakítottam msn-en (akkor is élőben akartam, csak soha nem volt alkalmunk találkozni), de utána a fiúval barátok maradtunk, és később megköszönte, hogy msn-en szakítottam, mert nem akarta volna, hogy abban az állapotban lássam őt. Meg hát szerintem ha a találkozás nehezen megoldható, akkor még okés az msn módszer. Meg ha gyakran látod a fiút (egy suliba jártok, vagy ilyesmi), akkor szinte természetes, hogy élőben dobod, de ha ritkábban, akkor az hülyén néz ki, hogy azért találkozót szervezel vele, hogy aztán dobd. Nálam egyik barátnőm volt így a helyzettel, hogy a fiú az ország másik felén lakott, és elég szarul jött volna ki, hogyha a fiú mit sem sejtve órákat vonatozik (ami nem is kevés pénz), csak azért, hogy a csaj megmondja neki, hogy ennyi.
2009. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!