Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ha megtetszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha megtetszik egy lány és összebarátkozunk akkor mindig megakad ezen a szinten a kapcsolatunk és sohasem jön szóba hogy legyen valami komolyabb is?

Figyelt kérdés
baromi sok lány ismerősöm (barátom) van szerintem több is mint haverból de valahogy mindenki csak a barátjának tekint és senki nem akar többet.
2009. ápr. 2. 15:39
1 2
 11/16 anonim válasza:

Ha megtetszik egy lány, az első pillanattól kezdve éreztesd ezt vele...Tegyél óvatos megjegyzéseket, amikkel a "több mint barátság" felé tereled a figyelmét, de tényleg csak óvatosan, mert a mély vízben könnyű megfulladni... Azzal, hogy túl közel engeded magadhoz, tipikusan a "mindent tudunk egymásról" dolog felé, ugyanúgy a barátságnál lyukadsz ki...Elvégre is egy kapcsolat legjobb része, amikor meg/kiismerjük a másikat, vagy nem?

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert a továbbiakban;)

2009. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
:)igen itt a baj hogy először csak haverkodtok,aztán meg többet akartok.Háát nem is tudom.Van 1 pár fiu haverom,de egyikre se tudo ugy nézni.De ha bejön a pasi az már más téma.Miből tudnám biztosan h komolyan érdeklem?Ha bókol,ha irtó figyelmes,ha többször keress mint eddig.Elhiv a barátaival bulizni.De ha egyből randira hiv akkor viszont egyből megtudhatod mi a szitu.de ez először ijesztő lehet,méghe be is jössz neki.Tehát sztem szánjatok ill. szánjál neki több figyelmet.:D
2009. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Hat be kell kemenyiteni :) mely vizes duma...hehhh....sorry, de mar vegigmentem en is soxor ezen: jajj mi lesz, ha o nem akar semmit?!?!?! semmi sem lesz!!!!!max megszakad a baratsag...es? inkabb szenvedsz es hallgatod,meg nezed,h masokkal kavar? aki nem mer, az nem nyer!!!
2010. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Él még a kérdés, mert nem akarok feleslegesen írni, de tudok segíteni.
2014. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már hogy ne élne? :)
2015. máj. 24. 19:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Férfiként kell velük kommunikálni az első perctől fogva, úgy nézni rájuk, megérinteni őket egyre többször stb. Inkább vidd túlzásba egy kicsit, akkor legalább tudni fogod, hányadán álltok, nem pedig csak illúziókat kergetsz.
2015. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!