Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem? Mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lassan 4 éves kapcsolatom van és hát a napokban úgy nézett ki, h végleg vége, most sem valami stabil, de kibékültünk végül is. És mikor szakítottunk leszólított egy srác, hogy mit merre talál (nem régóta itt lakik ahol én) és én is pont arra mentem így azon az útszakaszon együtt mentünk, mivel pár perccel előtte vesztem össze a pasimmal egyáltalán nem voltam megnyerő abban a 20-25 percben szerintem. De végül is jól elbeszélgettünk, a barátomat nem hoztam szóba, mert gondoltam minek, eleve nem jött fel mint téma a kapcsolat, és előtte szakítottunk. A végén kérdezte, h este ráérek e, nemet mondtam, elkérte a telefon számom gondoltam megadom mert mért ne. Ez kb 4 napja volt, az nap már 2X hívott, sms-t írt, minden nap legalább 2X hív. Még egyszer sem vettem föl, hol a barátommal voltam, hol nem vettem észre, hol nem tudtam mit reagáljak. A pasi nem rossz pasi külsőre, és eléggé értelmes, de egyszerűen nem fogom fel, h-h kereshet ennyit, mit akarhat, vagy mi vezérelheti, h ennyit keressen?! Más a barátnőjét nem keresi ennyit. Szóval ti mit gondoltok? Másrészt a barátommal tisztáztam ezt a dolgot, aki nagyon dühős, h megadtam ennek a srácnak a telefon számom. Arra gondoltam, hogy írok neki valami olyat, h van barátom, de nem akarom, h úgy tűnjön mint ha lekoptatni akarnám, mert soha nem lehet tudni, a párkapcsolatom akármikor véget érhet, ezzel a sráccal szimpatizálok végül is, de a párkapcsolatomat semmiképp nem dobnám el se érte, se másért, mert még szeretem a párom végül is, csak sok mindenen mentünk keresztül. Szóval értitek, hogy kb milyen sms-t akarok írni neki? Meg azt is bele akarom írni, h óvatosan hívjon vagy inkább sms-t írjon, de arra is utalni, h nem lesz semmi, csak beszélgetés telefonon max. Ezeket hogy lehetne megírni a legrövidebben és érthetőbben?
2011. júl. 18. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarul "talonba" szeretnéd tenni a srácot. Az Így jártam anyátokkal sorozatban volt egy rész ami ezzel a jelenséggel foglalkozott. Amúgy nekem az jött le hogy kifelé kívánkozol ebből a kapcsolatból.
2011. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha vázolnád neki az igazságot? Nem kell kertelni, meg fogja érteni. Ha nem SMS-ben történik a dolog, hanem fel is veszed a telefont, és beszélsz vele, akkor még jobb is. Mondd meg neki kerek perec, hadd menjen, és keressen magának valaki mást.
2011. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!