Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem a srác? Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a srác? Lent.

Figyelt kérdés

Régebben sokat találkozgattunk, bevallottam neki, hogy szeretem, azt mondta, hogy ő is szeret. Ezek után még sokszor találkoztunk, de nem volt semmi (mármint semmi csók, vagy efféle). Mindig mondta, hogy velem zavarban van stb. Később amikor már kezdtünk eltávolodni, majd már nem is beszéltük, összejött egy csajjal, akit szeretett. Ez volt régen.


A napokban meg rám írt, hogy nem e mennénk el egy italra (meghív). És elkezdtünk beszélgetni és mondta, hogy mással sosincs zavarban, csak velem.

Nem értem mit akarhat?!


2011. aug. 14. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
a bélyeggyűjteményedre pályázik
2011. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Dehogy, azt akarja neki megmutatni.



(én sem értem, de lehet úgy van vele, hogy régen tetszett neked és egy próbát megérsz)

2011. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy azt mondta, hogy van egy csaj aki tetszik neki (mert kérdeztem).
2011. aug. 14. 21:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom az összes válaszoló csaj mert ha ezt nem értik akkor boztos h azok 1értelmüen tetszel neki csak kérdezz rá siker lesz hidd el.
2011. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Lekváros buktát. Én azt akarnék.
2011. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát ilyen nincs. :D

Szerintem meg mogyoróvajas kenyeret akar..

2011. aug. 16. 22:39
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem le akar itatni és utána jól megbaszni..én is ezt csinálnám
2011. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
azt akarja hogy dobáljátok meg egymást friss meleg majomszarral..az olyan romantikus <3
2011. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Na jólvan, legyünk komolyak, kérem... nyilván tetszel neki, szeretne randizgatni, jobban megismerni, és összejönni veled. Szóval hajrá. :)
2011. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Senkivel nem értek egyet, szerintem a hasadra akar sz*rni, és szépen belekenegetni a köldöködbe egy Tesco-s strandpapuccsal.

Vagy csak randizni szeretne????!! :O

2011. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!