Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak megmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akinek tudom hogy bejövők és most akarja megmondani . De nekem a tesója tetszik ! Most mit csináljak :S !
2011. júl. 19. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Threesome
2011. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz azért nem erre gondoltam !
2011. júl. 19. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy pénzérmét, ha fej akkor elmondod neki, ha írás akkor elkerülöd.
2011. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy neked nem tetszik.
2011. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsi de másba vagyok szerelmes, más tetszik.

ez azért jó válasz, mert ha utána lenne valami a tesója és közted akkor lehet hogy ő is és mások is azt gondolnák hogy bosszúból vagy csak úgy csinálnád hogy neki sz*r legyen... de a fenti válasz elárulja hogy szerelmes vagy valaki másba/más tetszik..


meg akkor neki is kevésbé esik rosszul..tehát ha azt mondod hogy nem mert nem tetszel stb akkor tökre rosszul fogja érezni magát hogy most nem teljesített jól, nem elég jó, de csak ha annyi van hogy valaki más jobb volt nála most, akkor ez enyhébb változat és kevésbé bántod meg.

2011. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!