Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy céltudatosan el akartatok csábítani egy ismert embert és sikerrel jártatok? (a részletek is érdekelnek)

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert az egyik barátnőm betegesen ezt akarja, és nem tudom hogy téríthetném észhez! Pedig nem egy buta tini, de már kezdem kicsit sajnálni, hogy ebben az álomvilágban él. Viszont ha tudnátok mondani néhány esetet ahol sikerrel jártatok, talán segíthetnék is neki, így viszont úgy érzem eltékozolja erre a fiatalságát.
2011. júl. 20. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Megfelelő kapcsolatokkal lehetséges csak... a sztárok általában nem foglalkoznak az egyszerű rajongókkal, mivel van belőlük millió... de ha van valakid, aki valakinek a valakije aki be tud juttatni közös társaságba, vip bulikba az adott sztárral, akkor összejöhet


Nekem volt egy pasim, aki zenészekkel dolgozott, így többször is sikerült híres emberek közelébe férkőznöm, de konkrétan nem akartam elcsábítani egyiket sem, szóval ilyen téren nem tudok tanácsot adni

2011. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De neki egyszerűen ez a mániája és nem tudom mit tehetnék, látom rajta, hogy amíg ez nem jön össze addig nem képes normális férfiakat észrevenni ( pedig egyébként egy gyönyörű lány, tényleg).
2011. júl. 22. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
kit akarsz elcsábítani?
2011. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kicker ***** válasza:
76%
Ezen nem igazán tudsz segíteni a rajongásból fakadó vonzalom csak is az idő nullása add neki némi csillapítást és ha szerencséje van lassan elhalványul ez olyan mint egy korszak egyszerűen majd túl teszi magát.Az biztos hogy ne bátorítsd és ne is oktasd ki ezt magának kell átvészelnie.
2011. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kit akar elcsábítani?
2011. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nem fog neki menni ha így érez akkor buta tini sajnálom
2011. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fogadjunk hogy Vastag Csabát akarja elcsábítani.Te vagy az,Melinda?
2012. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!