Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt válasszam? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam? Ti hogy tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nemrég újra elkezdtem ismerkedni lányokkal, de úgy alakult hogy egyszerre két lánnyal is szoktam néha-néha beszélgetni, és szerintem bármelyikből lehetne valami, de csak az egyiküket választhatom természetesen.


Az egyik lány visszafogottabb és néha egy kicsit szomorkásnak tűnik, de nagyon érzelmes, és nekem is erre van szükségem - de ugyanakkor attól félek, hosszútávon nem jönnénk ki jól pont emiatt.


A másik lány sokkal nyitottabb és életvidámabb, ez pedig szimpatikus nekem - de az a baj hogy félek, pont emiatt nehezebben alakulhatna ki köztünk a dolog, sőt, lehet hogy nem is jönnék be neki :S


Szóval most egyfajta patthelyzetben vagyok. Mit tegyek?


17/f


UI.: talán az befolyásolhatja a döntést hogy nekem korábban soha semmilyen kapcsolatom nem volt


2011. júl. 20. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
"HA két csajba estél bele a másodikat válaszd mert ha az első lenne az igazi a másodikat sose vetted volna észre." by Johnny Depp
2011. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hehe, milyen szellemes :D és nem is lehet belekötni se igazán XD
2011. júl. 20. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:

most ezt elképzelem pasiban! hát inkább az életvidámabbat nyitottabbat választanám nem pedig a depressziósat,szerintem ne agyalj azon hogy vajon hosszútávú lesz az a kapcsolat? merj belevágni! úgyis sok barátnőd lesz még szerintem fogsz eleget tapasztalni,amúgy a beszélgetésekből vmennyire kiderül hogy a másiknak szimpatikus vagy vagy sem!

21/L

2011. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a kocásabbat válaszd!!!!
2011. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
"a kocásabbat válaszd!!!!" na ez nagy volt =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ... amugy meg szerintem is a 2-at valaszd, mivel jobban erezned magad vele, hidd el :P
2011. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a harmadikat:)
2011. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg,csukd be a szemed,és amelyik lány képe hamarabb előjön,azt válaszd :)
2011. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én inkább az első lányra hasonlítok. Lehet, hogy erre a lányra nem igaz, én viszont eleinte félek megnyílni másoknak, de ha egyszer megnyílok, kivárja ezt a másik, sosem szokta megbánni. Lehet, hogy ő is csak félénk, azt viszont további ismerkedéssel ki lehet küszöbölni, és máris olyan életvidám, nyitott, mint a második lány. Az meg tényleg jó ötlet, hogy behunyod a szemed, felteszed magad előtt a nagy kérdést, és amelyikük arcát látod, az az igazi. Hallgass a szívedre, mondják a nagyok, és most én is. :)
2011. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!