Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akart tőlem igazából?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart tőlem igazából?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy valamelyik este későn vonatoztam hazafelé. Rajtam kivül talán egy ember ült a vonaton. Aztán útközben felszállt a vonatra 3 huszonkörüli srác. Egyik odajött hozzám és elkezdett nyomulni. Én teljes erőmből tiltakoztam. Egy ideig nem is reagáltam arra, hogy beszél hozzám. Mindeközben ő dicsérte a szemem, a hajam... mondta, hogy pont én vagyok az esete... de én rá sem néztem. Semmit nem reagáltam. Aztán folyamatosan lépte át a határt. Egy idő után már közel hajolt hozzám, kérdezte a nevem a telszámom, és még azt is mondta, hogy belém szeretett. Azt tudni kell, hogy folyamatosan tiltakoztam. Semmi viszonzást nem tanusítottam, ő mégsem adta fel. Aztán folyton az arcom akarta simogatni... persze én nem hagytam. Ha nem forditom el a fejem, biztos, hogy megpróbál megcsókolni. Miután leszálltunk a vonatról még azután is utánam jött egy darabig és folyton a telszámom után könyörgött...de én nem adtam meg neki.... aztán egy idő után a haverjai leállitották én meg hazajöttem. Azt tudni kell, hogy a srác kissé kótyagos volt... nem mertem rosszat szólni mert féltem, hogy leüt vagy ilyesmi :P.... csak lassan két napja emészt a tudat, hogy csak szórakozott velem, vagy talán tényleg volt őszinteség abban amit mondott?
2011. júl. 20. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolunk igazán, amit próbálunk elfelejteni. Tetszett a srác meg a dumája is, ne tagadd. Miért nem hagytad akkor magad megismerni? Lehet tök jó fej lett volna.
2011. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nem akartam könnyűvérűnek tűnni. Nem tagadom, jól esett, hogy érdeklődik irántam. Csak voltak pillanatok amikor túl nyominak tűnt és az pörgött folyton az agyamban, hogy csak szórakozik.... jó időtöltés neki a vonatúton az hogy piszkál....

De mikor dicsérte a szemem és stb, akkor már nem tudtam eldönteni, hogy csak szórakozik, vagy tényleg komolyan gondolja.

2011. júl. 20. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
pont ezért kellett volna megismerned, hogy megtudd :P
2011. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekesek vagytok ti lányok/nők hogy mennyire megjátsszátok magatokat :D Úgy tűnt mintha teljesen elutasítottad volna, holott igazából valamennyire bejött. Biztos hogy őszinte volt egyébként, mert részegen mindenki az.

Am ne légy emiatt csalódott. Részegen ugyanis mindenki mer próbálkozni, és valószínűleg ha nem lett volna benyomva rád se mert volna nézni.

2011. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

háát, jó, igaz :P.... Csak késő este egy kissé részeg, idegen srác társaságában nem éreztem valami jól magam.

Persze most utólag bánom, mert folyton csak rá gondolok.... Nem tudom normális-e, hogy egy tök idegen nyomulós illető ennyire megmaradt bennem.

2011. júl. 20. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok részeg fiúval találkoztam már, persze mindegyik szépeket mondott... Majd amikor elutasítottam, továbbállt, és másnak nyomta a rizsát. Lehet, hogy tetszettél neki, de hogy beléd szeretett? Kizárt. Ő valószínű nem is emlékszik rád, csak a barátai fecsegéséből.
2011. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt a szerelem dolgot én is túlzásnak éreztem már.... bár az egész srác egy merő túlzás volt :P

Akkor valahogy el kell felejtenem, más megoldás nincs... :P

2011. júl. 20. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:

vagy leírod egy dokinak, hogy hogy nézett ki és ő át plasztikázza az arcát a legjobb haverodnak :)

drága mulatság ugyan, de bárkivé képes átváltoztatni :D

2011. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ilyen esetben jön jól a paprikaspray


10 ml-ig legális

2011. júl. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!