Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek csókolózni?

Figyelt kérdés
Tizenöt éves lány vagyok... a fiú adott.. imád..és énis őt.. :( félek... barátnőm már sokszor sok fiúval smárolt már.. de én akkor se merek :( :( annyira de annyira félek :( a fiú tizenhét..és volt már több barátnője de szerintem még ő se csinálta soha :) engem ez nem zavar... csak iszonyat félek :) tudom h majd magától jön.. de félek... :( segítsetek mi csináljak :( ne oltogassatok légyszíves.. köszönöm
2011. júl. 21. 19:08
1 2
 11/20 anonim válasza:
Énis pont ugyanebbe a helyzetben vagyok..nehéz lesz, de remélem megcsináljuk:D
2011. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

(emily vagyok)


Az elsőnél én is féltem de ment magától. Ne parázz tőle, mert minél jobban felspanolod magad annál rosszabb lesz. Nyugi és hallgass a szívedre. Mit veszíthetsz? Elrontani nem tudod. :)

2011. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
:) csak túlélem.. de akk világgákürtölöm itt.:D:D
2011. júl. 21. 20:20
 14/20 anonim ***** válasza:
egy kicsit én is paráltam előtte. fogalmam sem volt h mit is kéne csinálni, de mikor már ott volt az ajka az enyémen hirtelen mindent tudtam :) sőt én irányítottam az egészet :$ a barátom azt mondta h piszok jól csókolok, alig hitte el h az volt az első :D:D rem neked is így lesz szurkolok :)
2011. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

(emily már megint)


nekem mindenképp írd meg. de én drukkolok csajszi, menni fog az :) ha szeretnéd felveszlek facebook-on és elérsz vészhelyzet esetén is

2011. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

:) köszönöm.

am írok privit utolsó. beszéljünk fészen;)

2011. júl. 21. 20:47
 17/20 anonim ***** válasza:

lehet gáz meg minden de én is a barátnőmmel gyakoroltam. nemvolt semmi vagy 3 éve volt és nem lettem leszbikus meg semmi.azóta is ő a legjobb barátnőm.

18/L

2011. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted nem félsz!:D
2011. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ha megvolt szólj, hogy sikerült. :)

Szurkolok. En 3 éve éltem ez meg. Nem fogod elfelejteni az elsot, mer nem lehet!!!

16\L

2011. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
.
2014. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!