Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég rossz a helyzet, ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rossz a helyzet, ilyenkor mi a teendô?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe azthiszem szerelmes lettem. Azt mondta ô is kedvel, de úgy vettem észre hogy ez nem teljesen igaz(csak mint barát), pedig biztos hogy Ô sem így értette eleinte. Na már most; egy táborban vagyunk, és nekem nagyon nehéz így a szemébe néznem, de nap mint nap találkozuk, közös barátok jòvoltából. Most is félre vonultam, hogy feltehesem ezt a kérdést, de persze mikor visszamegyek faggatni fognak. Legszívesebben sírnék, de ez újabb kérdéseket szülne. Mit tegyek, hogy továbbléphessek, hogy el tudjam felejteni, és hogy újra barátként tudjak Rá tekinteni? Ne haragudjatok a regényért, remélem aki elolvasta, Annak lesz pár perce válaszolni is. 14/F
2011. júl. 21. 23:25
 1/10 Setis ***** válasza:

Szia.

Ha nem így gondolta eleinte, akkor miből gondolod, hogy most meggondolta magát? Ha szereted akkor túllépni igen nehéz, és ha meg sem próbálod akkor értelmetlen is.

Miért nem beszélsz vele erről? Négyszemközt. Vesztenivalód nincs. Nem kell megkérni a kezét. Elég ha elmondod amit érzel, és megkérdezed, hogy Ő mit gondol.

2011. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a haverokkal lógjatok ki kocsmába! részegedjetek le alaposan! nah akkor tuti nem fogsz emlékezni semmire, vagy pedig totál lesz*rod!
2011. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem is írta h kedvel, mi lenne ha rákérdeznek h most akk mivan? Az végül is nem szerelemvallás..
2011. júl. 21. 23:32
 4/10 Setis ***** válasza:
Szerelemvallás vagy nem. És akkor mi van? Ha azt érzed, valld be! Ezen nincs mit szégyellni, nem tehetsz róla, és nem is egy negatív dolog. Ha emiatt akar valaki cikizni vagy gáznak tart arra tegyél magasról, nem éri meg. Majd ha idősebb leszel meg fogod érteni te is, hogy ez teljesen rendben van. De ne szégyelld magad emiatt, és ne legyél bátortalan. Nagyon sok bátorság kell ahhoz, hogy valaki szerelmet valljon. Eleinte viszont elég ha rákérdezel. Ha úgy ítéled, pozitív a visszajelzés akkor vallhatsz szerelmet is. Csak ügyesen!
2011. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemérdekel h ciki-e. Csak feleslegesen nem akarok elrontani egy barátságot.
2011. júl. 21. 23:46
 6/10 Setis ***** válasza:

Ha tényleg a barátod, akkor nem vesztheted el emiatt.

Mondd meg neki, hogy te így érzel, de ha Ő nem, akkor szívesen maradsz a barátja. És idővel (ha más lányokat ismersz meg) elfelejted.

2011. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma este lesz tábori disco, és ôt ismervén tuti jó hangulatban lesz. Ma este mondjam meg Neki?
2011. júl. 22. 09:08
 8/10 Setis ***** válasza:
A disco az tökéletes, hívd el táncolni, és ha jól alakulnak a dolgok akkor akár ki is térhetsz rá. De ne legyél tolakodó.
2011. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiderült h még a volt fiúja tetszik Neki, de nagyon civilizáltan meg lehetett vele beszélni^^ ugyhogy maradtunk barátok, aztán meg ki tudja:) de ha nem lesz semmi, akkor is van egy nagyon jó barátom:)
2011. júl. 22. 23:06
 10/10 Setis ***** válasza:
Na látod, semmi gáz. :) Gratula.
2011. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!