Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy full menő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy full menő csávó képes a szerelemre?

Figyelt kérdés
tehát olyan fajta,aki minden szép lánynak udvarolgat és keménykedik?
2011. júl. 24. 00:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, én ismerek ilyet! :D Vagyis ő olyan, hogy kinézetre "full menő", sőt kifejezetten bunkónak néz ki, de belülről... *-* :D
2011. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akibe szerelmesek vagyunk az mindig is menő a szemünkben. Mint minden anyának a saját gyereke a legszebb. Kívülről már másabb az egész történet:)
2011. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
mindenkinek vannak érzelmei
2011. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És az ilyen pasik általában jól megszívják a szerelemmel(mert a sok szemétség,amit előtte elkövettek majd visszaköszön nekik)
2011. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Attól full menő, hogy mindenkinek csapja a szelet? Ez bizonyára hasznos tulajdonság, csak meddig tudod megtartani? Valószínűleg nem sokáig. És még tiszta szerencse, ha nem addig, amíg összehozod vele a gyereket is. Mert, hogy leléphet akkor, az borítékolható. Később meg még valószínűbb. A tipikus szépfiúk tipikusan csak magukkal foglalkoznak.
2011. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igen képes, hisz önmagába szerelmes :D aztán a lány lehet a második vagy harmadik, attól függ van-e a srácnak autója vagy motorja.
2011. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
hát ne a mü csajokkal próbál meg elöször hanem azokkkal akik nem néznek ki annyira szuperen mert ök akik szeretni tudnak
2011. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amikor gimibe kerültem nagyon utáltam az egyik osztálytársamat aki tipikus "full menő csávó" volt. Drága cuccok, állandóan bulizik, mindenkinek udvarolgat, nagyon jól néz ki. Aztán nagy meglepetés ért, amikor megismertem milyen is ő valójában. Egy kifejezetten érzékeny fiú aki nagyon tud szeretni. A tanulmányi eredménye is nagyon jó, nagyon fontos neki, hogy milyenek a jegyei. Bár rendszeresen jár bulizni, csak mértékkel iszik, nagyon elítéli az olyanokat akik leisszák magukat minden buli alkalmával. az egyik legjobb barátom lett, igazából a legjobb fiú barátom. Így a szerelmi életéről is szoktunk beszélgetni, tudom mennyire megviselte, amikor elhagyta a barátnője tehát képes a szerelemre. Bár lehet, hogy ő kivétel, ismerek más menő csávókat is, na róluk nem tudom elképzelni, hogy képesek a szerelemre...
2011. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!