Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnák menő lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák menő lenni a csajoknál? Milyen külső és belső tulajdonságok szükségesek ehez?

Figyelt kérdés

szóval a belső tulajdonságot úgy értem, hogy hogyan kellene viselkednie egy menő 23 éves srácnak , a külsőn meg arra vagyok kíváncsi, hogy vajon mennyire számít a jóképűség? lehet-e kompenzálni öltözködéssel , ha valaki kevésbé jóképű? és egy jóképű embernél számít egyáltalán, hogy mit hord?

És mégis milyennek kellene lennie a személyes kisugárzásnak?

Minden választ szívesen fogadok.


2011. aug. 13. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tudnÉk!!!!
2011. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a stílusod. Nem nagyon tudsz magadon változtatni, ah szélsőséges vagy. Pl atomrocker, mert a legtöbb csajnál ez nem nyerő. Ne legyél tucatember. Nagyon sok a nagyképű, napszemcsis majom, sztem ezeket kerüld el. Légy önmagad, vegyél kényelmes, jól kinéző ruhákat. Légy szerény és alázatos, mert akkor több barátod lesz, és több csaj is szereti az ilyen embereket. Légy kedves a lányokhoz, lássák, hogy ne csak megdugni akarod őket. Ha nagyon menő akarsz lenni, akkor pedig járj sok koncertre, és légy benne a kemény magban.
2011. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
"menő lenni"............inkább akaszd fel magad...ha egy csaj azért "szeret" mert menő vagy, az már alapból szívás-és nem a szó jobbik értelmeiben-
2011. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja válaszolok:

Legyél jóképű, dús sötét hajú, sportos, legalább 180 cm magas, kb. 80- kg, intelligens, udvarias, kedves, segítőkész, szorgalmas, ambíciózus, ne dohányozz, ne drogozz, ne igyál sokat, csak keveset alkalmanként.

Ennyi, ez sok nőnek bejöhet!

2011. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A ruha nem számít az számít mi van alatta... egy dagadék, egy gizda nádszál, vagy egy izmos test... szerintem tudod mi a teendő
2011. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy kinél akarsz menő lenni?


Lehetsz akármennyire jóképű, ha e mellé bunkó parasztként viselkedsz. Ja, igen a plázababáknál ez a menő.

2011. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nézzétek, nekem még nem igazán volt senkim sem. a ruhatáram frissítésre szorul, ez egyértelmű, csak hát az elmúlt pár hónapban a jogsi vitte el a pénzt. de azt már nem halaszthattam tovább. A csajoknál valamiért nem vagyok közkedvelt. ez nem igazán tudom, hogy mitől van, de nyilván azért, mert hibákkal rendelkezem én is. szerencsére nem vagyok szélsőséges típus, sosem akartam szélsőséggel kitűnni a tömegből. önmagamat hiába adom, mert még én sem igazán ismerem önmagam. Nem vagyok bunkó ember, de az is tudok lenni és néha nem bírom befogni a pofámat és összehordok csomó baromságot is ilyenkor. De barátnőt akarok és változtatni magamon az ügy érdekében.
2011. aug. 13. 21:33
 8/11 A kérdező kommentje:
nem, nem akarok pláza cicát , azt biztos nehezebb megszerezni és sokkal nehezebb megtartani . véleményem szerint sok stresszel is járna, ha plázababám lenne. nem vagyok se kigyúrt , se vékony, már dagadt sem . testalkatomat inkább sportos kategóriába sorolnám, amúgy magasságomtól a súlyomon át egész a péniszméretemig szerintem mindenhol átlagos vagyok, már - már unalmasan átlagos lehet. átlagos képzettséggel és átlagos fizetéssel rendelkezem.
2011. aug. 13. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Először akkor magaddal kell tisztába jönnöd, hogy mit is szeretnél. Ha tudod hogy változtatni kell valamin, akkor próbáld meg és tegyél érte. Ez nem fog menni egyik napról a másikra, de egy próbát megérne.

Nem kell a legutolsó divat szerint öltözködnöd, az a lényeg, hogy te érezd jól magad abban, amiben vagy.

Az összhatás fontos szerintem. Az öltözködés pl. csak a csomagolópapír, az a lényeg ami alatta van.

2011. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépés, hogy ne akarj nekik mindenáron megfelelni. Magadnak felelj meg.
2011. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!