Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizással pár dolog! Segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizással pár dolog! Segítség?

Figyelt kérdés
Hali. 17 éves fiú vagyok és még nem randiztam egyszer sem :S. Átlagos kinézetű vagyok (nem kigyúrt, nem hájas és nem sovány) . Csak pár tippet szeretnék kérni hogy mit tegyek , hogy mit mondjak a csajoknak ? Már lett volna esélyem volt olyan lány aki nem csak adta a jeleket de meg is mondta hogy tetszek neki és hát nekem is tetszett de valamiért nem mentem bele sajnos :S. ÉS szeretnék pár csajozós tippet kérni.Hogy mi tegyek ?
2011. júl. 24. 19:59
 1/5 anonim válasza:
Járj szórakozóhelyekre, közösségbe!!!! :) Keress állandő társaságot, aztán ha van olyan lány, akivel kölcsönös a vonzalmatok, alakulni fog magától... ;)
2011. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szintén 17 vagyok, lány. :)

Ha megfogadod a tanácsom, csak legyél normális! :D

Ahogy látom tudsz írni, tehát nem vagy buta. Biztosan tudsz velük beszélgetni... Nem kell csajozós duma, ha nem vagy olyan... Mert meg fog rajtad látszani, hogy csak menőzöl, és az nagyon kiábrándító! :D

Megszólítani... Hűha... Helyzettől függ... :D

Mivel félénk srácnak tűnsz, gondolom buliban ismerkedsz. Ott a legegyszerűbb! Táncoltok, kihívod beszélgetni... Megkérdezed, hogy milyen suliba jár, hol lakik, onnantól megy magától a dolog. :)

2011. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AmyReynolds22 válasza:
Azt javaslom, kezdeményezz! Kíváncsi volnék, ha mindketten tetszettetek egymásnak, végül miért nem mentél bele? Talán féltél, hogy később meggondolja magát? Vagy bizonytalan voltál magadban? Ha viszont vele már nem jön össze, szerintem sokat járj el otthonról. A szerelem nem talál magától rád, ha egész nap otthon ülsz. Járj szórakozóhelyekre, sétálni, mozdulj ki a haverokkal akár. Egy nő azt szereti, ha a pasi kezdeményez, ha van benne annyi bátorság, hogy oda merjen elé állni. Még ha hülyét is csinálsz magadból, lehet, hogy a csajnak pont az fog bejönni. Csak add önmagad és légy kreatív! Ne aggódj a kinézeted miatt, egy lány nem a külsődért fog belédszeretni elsősorban, hanem a humorodért és a jó dumádért! :) Remélem segítettem.
2011. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ha kíváncsi vagy akkor elmondom. Egyrészt haveromnak tetszett a csaj és láttam hogy hogy áll hozzám ha éppen a csajjal dumálok és nem tetszett. Másik meg nem tudom kicsit be sz@rt a dolgoktól . Nem vagyok az a sima semmilyen ember. Humoros ,jó kedvű és könnyen oldódom a jó társaságban . HA jó a társaság és a hely akkor nagyon elvagyok . JAh a másik meg hogy azért a legtöbb velem egykorú csajnak (mármint ott ahol lakom ) az jön be akik hú de kivan gyúrva meg hú de laza és teszi magát vagy épp eléggé elvan eresztve anyagilag (nem vagyok csóró de nem is gazdag szóval ilyent átlagos:D). ÉS én egyik sem vagyok szóval :S
2011. júl. 24. 21:02
 5/5 Candycukor ***** válasza:

ha kint vagy hawerokkal és kiszúrtál számodra jó csajt előbb szemez vele majd ha vissza mosolyog rád és lesüti a szemét csak menj oda hozzá és kérdezd meg mit kér?, mert te bármit megadnál ilyen gyönyörűségnek, majd már csak figyelned kell rá mikor beszél és nem egyszavas válaszokat adni. És nem hogy randizni akar veled de már hozzád is menne.

Am egy lány imádja a rejtet aranyos bókokat, ha határozott a pasi, ha figyel rá és ha értelmesen válaszol.

igazábol ennyi a titok;)

2011. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!