Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet még kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még kapcsolat? Meddig ismerkedjünk, várjak még?

Figyelt kérdés

Már kétszer találkoztam a pasival,aki tetszik.Az első randi végén mondta hogy majd még beszélünk.Mosolyogva hallgatott,láttam hogy szimpatikus vagyok,tetszek neki,más is mondta hogy aranyosnak tart.Nos megtörtént a második randi.Tipikus ismerkedős nap volt,kérdezgettünk egymásról.A búcsúzásnál mondta,hogy akkor majd találkozunk.

Nekem úgy tűnik,mint ha csak egy jó barátot látna bennem,nem pedig potenciális barátnő jelöltet.Azt tudom róla,hogy sokat csalódott,nem akar elsietni semmit,először ismerkedni szeretne.

De mégis hogy lesz ebből kapcsolat?Vajon mi annak a jele,ha végre eldönti,kapcsolatot akar?

nem merem ezt szóba hozni.Félek,hogy beleszeretek és a végén közli velem,hogy csak legyünk barátok.


2011. okt. 29. 09:25
 1/4 A kérdező kommentje:
26/L
2011. okt. 29. 09:28
 2/4 szaszhuny ***** válasza:
Eloszor is legy turelmes. Ha valoban sokat csalodott akkor ertheto, h nem akarj elsietni. Szerintem normalis, h masodik nap meg nem hajt rad, lehet, h par het meg bele telik amig valoban eldonti, h te vagy az aki neki kellesz, de lehet csak par nap, ez embertol fugg. Szerelem elso latasban az baromsag, remelem ezt te is igy latod, abba csak a 14 evesek hisznek.
2011. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A két találkozásunk között egy hét telt el,lehet hogy holnap is randizunk.Igen,idő kell,hogy el tudja dönteni,mit akar,remélem jól sül el minden.Örülnék ha néhány hét alatt kialakulna a szerelem.
2011. okt. 29. 12:23
 4/4 szaszhuny ***** válasza:
A szerelem az altalaban hamar kialakul csak nem biztos, hogy igaz szerelem, lehet csak fellangolas, ezzel vigyazni kell, mert ha csak fellangolas akkor csunyan is vegzodhet. Egymasnak estek, megtortenik az elso, a masodik egyuttlet, s utana valamelyikotok rajon, h talan megse kellet volna, mert nem illetek ossze. S akkor innen jon az, hogy te azt fogod gondolni, h a pasi csak kihasznalt. Szoval szerintem elobb ismerjetek meg egymast minnel jobban s ha akkor is odavagytok egymasert akkor semmi akadalya a kapcsolatnak.
2011. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!