Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges vagy nem? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges vagy nem? (főleg lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés
Nah szóval én 17 éves fiú vagyok és még nem volt csajom ,de ami a fontos , hogy az én korosztályomban lévő csajok kevésbé jönnek be mint pl a 20-21 évesek. Tudom van olyan hogy a csaj idősebb de akkor is egy 17 éves fiú és egy 20 éves lány?(nekem nem lenne gond csak a lánynak mondjuk lehet) Az lenne a kérdés hogy ez így működhetne?(csak a kórt nézve a külső meg a belső az most nem számít, csak ti mit szóltok hozzá? Főleg lányok?
2011. júl. 25. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Bár én férfi vagyok, de csak nem haragszol meg, hogy leírom a véleményem:D

Szerintem egyáltalán nem zavaró ez a korkülönbség. Főleg a mai világban, mikor 18-19éves csajok járnak közel 30-as férfiakkal...

2011. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem az idősebb pasik jönnek be. Soha nem jönnék össze nálam fiatalabbal :)

18/L

2011. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze fiúk/férfiak is írhatnak :D csak mégis a lányok szemszögéből akarom nézni és magamtól nem tudom.
2011. júl. 25. 23:33
 4/10 anonim ***** válasza:
én sem járok fiatalabbal, de van aki igen;) 18/L
2011. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És meg kérdezhetném hogy miért nem ?:D testi vonzalom vagy csak mert a fiúk később érnek és a legtöbb korombeli elég debil? :D :S
2011. júl. 25. 23:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem is furának tűntek az ilyen helyzetek, de nem rég ismerkedtem meg egy lánnyal, akivel tök jóban lettem (ő asszem 23 éves), és ő egy 17 éves sráccal jár. Láttam őket együtt, és az volt nekem a furcsa, hogy egyáltalán nem volt furcsa. :D Szóval a kérdésedre válaszolva szerintem igen, lehetséges.


Az más dolog, hogy ez abszolút szellemi érettségtől függ szerintem.

2011. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én alapból azért nem, mert az ilyen korú fiúk tényleg elég gyerekekes (Nem mindenki persze), meg én elvből nem járnék ilyen korban fiatalabbal
2011. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nálad idősebb lányok,akiket nem zavar az,ha pár évvel fiatalabbal járnak,úgyhogy szerintem működhetne. :) Csak meg kell találnod a megfelelő lányt. :)
2011. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rousso válasza:
Nekem sose volt fiatalabb pasim.... De volt hogy a fiatalabb srácokat azért megnéztem:P 18/L
2011. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
simán járnék, ha nem gyerek még...attól h fiatalabb, lehet érett(ebb)!
2011. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!