Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek a fiúk milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a fiúk milyen aranyos megjegyzéseket mondanak? Illetve Fiúk miket mondtok egy lánynak?

Figyelt kérdés

A kérdés adott

15/f


2011. júl. 27. 04:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a legaranyosabb amit a barátom mondani szokott hogy gyönyörű vagyok...mindezt kora reggel. emelett minden más bók eltörpül, mivel jó tudni hogy ébredés után kócosan smink nélkül is szépnek tart :-)
2011. júl. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én csak Bébinek szólítom :D de szerintem az egész jó.Meg persze mondom hogy Cuki,Szép és még más bókokat :D 14/F
2011. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk nehezen tudnak udvarolni. Ezt a lányok is tudják, de a szeretlek, csinos ez a felső vagy ruha, vagy szép szemed van mindig bejön.
2011. júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Az előzőhöz annyit tennék hozzá, h mi fiúk tudnánk udvarolni, de tudjuk, h azzal semmire se megyünk a lányoknál, mert csak a külső számít nekik.
2011. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
gyere baszni utána esetleg járhatuk is :)
2011. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tartsd a p!csád!
2011. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer beosztottam a páromnak, hogy, ha pasinak született volna b*zi lennék, szerencsére vette a lapot :D
2011. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző ez nagyon nagy xD
2011. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de finom a puszid, nagyon jól áll ez és ez(ruha, haj, stb), vonzó vagy
2011. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vivancs96 válasza:
Szerintem az a legaranyosabb ha azt mondod a lánynak h ő neked az egyetlened :$ az olyan édes :) meg h mond neki h szereted ha úgy van.. :$ mert az mindent túlszárnyal sztem :)
2011. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!