Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre keressem? (bővebben. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre keressem? (bővebben. )

Figyelt kérdés
Ismerkedni szeretnék 19-21 éves, értelmes, stílusos, ápolt fiúkkal, de a szórakozóhelyeken többnyire kispávák vannak, óriási ízlésficammal.. Egy éve nem találok megfelelő párt magam mellé, pedig állítólag "jó csaj" vagyok, mégis mindenki csak a szexet látja bennem..
2011. júl. 27. 19:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam nem azért írtam ide, hogy ezzel találjak valakit. : D Csak kérdeztem, nem szeretem a gyűrűk urát.. :D
2011. júl. 27. 20:33
 22/73 anonim ***** válasza:
Biztos vannak a leírtaknak megfelelő osztálytársaid is nem?:)
2011. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 A kérdező kommentje:
:'D Ha lenne, hol lenne a problémám...?
2011. júl. 27. 20:35
 24/73 anonim ***** válasza:
Én nem tudom:D De sokszor meglepődök, hogy mennyit korcsult a világ pár év alatt(én 22 vagyok). Nálunk általános iskolában fel se merült a szex, ma meg már...
2011. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
Már, mint gyakorlatban nem merült fel:D
2011. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:
Hát azért a te korosztályodból se komplett mindenki... :D Legalábbis tapasztalataim szerint... :D Persze tisztelet a kivételnek. Rád bízom te mit gondolsz magadról :D
2011. júl. 27. 20:42
 27/73 A kérdező kommentje:
De fogalmazhatnék úgy is, hogy nem csak a mi hibánk, hogy olyanok vagyunk amilyenek... :)Aki az első naaagy szerelmem volt, most 23.. Ha mást nem is legalább azt megköszönhetem neki, hogy nem maradtam olyan naív... : DDD
2011. júl. 27. 20:44
 28/73 anonim ***** válasza:
Az én korosztályomból se normális mindenki, ez tény:D Ezzel nem vitatkozom. Csak arra próbáltam célozni, hogy míg nálunk általánosban csak elméletben volt szex:D Addig ma az a legmenőbb, akinek a legtöbben megvoltak az osztályból. És ész nélkül szexel mindenki mindenkivel.(tisztelet a kivételnek természetesen)
2011. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:
Ez igaz, még amikor én voltam általános iskolás, akkor sem ez volt.. Pedig azért az nem volt olyan rég.. :DD 2008-ban..
2011. júl. 27. 20:50
 30/73 anonim ***** válasza:

ma 20:44!


Az oké. Csak az a gond, hogy manapság pl. mondjuk egy 25éves kikezd egy 18éves csajjal és kiderül, hogy csak arra hajt, hogy megdughassa, akkor utána megy majd az általánosítás, hogy minden férfi ilyen meg olyan... Pedig vannak normálisak is.

2011. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!