Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogyan hódithatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan hódithatnám újra meg őt? Nagyon elrontottam. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy elég jó lánybarátom. Régebben egy ideig nagyon hajtott engem, mindig hivott, kérlelt, h menjünk együtt valahova. De én mindig nemet mondtam, más programokat csináltam. Sztem többet akart :/ És nekem is tetszett, de azt hittem, ráérek majd még vele foglalkozni. De ő aztán egyszercsak összejött egy sráccal :( Ekkor eléggé eltávolodtunk egymástól...most újra beszélgettünk, és rájöttem h mit vesztettem, mostmár bármit megtennék h megint hivjon úgy mindenhova, mint akkor. Egyébként a sráccal csak hetente 1x találkoznak, sztem nem olyan nagy a love, de persze leheth tévedek. Nem tudom hogy lehettem akkora barom, mikor annyira keresett engem. Szóval szeretném rendbehozni ezt.Jah, és a slusszpoén: közben volt egy kis ügyem az egyik legjobb barátnőjével is, de vele is jóban vagyok még, remélem ez nem gond:( Várom nagyon a válaszokat, tanácstalan vagyok teljesen...:/
2011. okt. 24. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 kérdésem lenne . Hol laksz???
2011. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az miért fontos? :) Légyszives, ha tudsz, válaszolj a kérdésre is...köszönöm szépen előre is.
2011. okt. 24. 19:52
 3/4 DédNagyapád válasza:
Probalkozz es mond el h mennyire sajnalod es a vilag legnagyobb hujeje voltal mikor a vilag legszebb lanya ott volt elotted te meg nemf oglalkoztal vele ezutan megfogod a kezet vagy megerinted az arcat esetleg megsimogatod a hajat kozben persze a szemebe nezel meg probalkozol 1-2 hetig es ha nem adja be a derekat akkor ezt buktad ocsem amugy az 1-2 het probalkozas alatt tovabbra is mutatod h mennyire sajnalod es szeretned ot meg tiszta szivedbol szereted es bokolsz neki...Sok Sikert
2011. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne érts félre PLS ! De megkérdezhetem hogy hívják a lányt??
2011. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!