Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lehetőségem van arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségem van arra hogy megkeressem?

Figyelt kérdés

Már fél éve elhagyott a barátom.Nem gondoltam hogy valaha újra felkelti vki az érdeklődésemet.Erre ma a vonaton megláttam egy fiút és olyan szinten megtetszett hogy az hihetetlen:O Jó rálátásuunk volt egymásra pár mondatot beszéltünk de nem lényeges dologról ezután meg méginkább megtetszett.Azt megtudtam hova utazik de azt nm tudom h odavalósi e.Igazából semmit se tudok róla bár ilyen pasiknak biztos van barárnőjük.Valahogy megszeretném keresni interneten.Fbon meglehet vhogy van ott ilyen részletes keresési funkció mint pl iwiwen?:$

Tényleg félévalatt ő az első akiben azt láttam h eltudná velem feledtetni a múltat bár ez erős kijelentés pár mondat után de most mit tegyek .. látok egy ments várat és csak úgy hagyjam elmenni?

Vagy gáz lenne szerintetek ha felkeresném lány létemre?Mind1 ahoz amugy se lenne merszem:D De legalább meglesném a képeit és látnám milyen emberek között mozog meg ilyenek.


20/L


2011. júl. 27. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nem gáz ha megkeresed, de elég nehéz lesz így. nevét se tudod? hogy hány éves volt kb? mert így lehet szűkíteni a kört
2011. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
se a nevét se a korát de azt kb megtudom saccolni...
2011. júl. 27. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor keress település szerint és ott szűkítsd le a kort is, mitté kb 20-25 éves, nem tudom mennyire gondolsz. :D aztán ha ott nincs, akkor azon a helyen ahonnan jött a vonat, + előtte lévő állomások. de ez elég macerás, + ha tényleg meg is találod lehet nincs magáról fent képe. de amúgy myvip, iwiw, facebook. myvip azért jó mert ha régen fent vol gondolom nem törölte magát és ott jól lehet keresni :D remélem megtalálod :)
2011. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!