Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyelves csóknál amikor a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelves csóknál amikor a lány átdugja a nyelvét a számba mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
élvezd
2009. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
hát ne harapd le! azon kívül szinte bármit a lehetőségek száma határtalan
2009. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

jujjj még egy 12 éves -.-"


rágd meg neki élvezni fogja

2009. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
harapd le neki aztán majd legközelebb nem dugja ... borzalom némelyik mit megenged magának .....
2009. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
91%
Utolsó válaszolót nagyon nem értem. :/ Ha csak ilyen hülyeség jut eszedbe akkor azt inkább tartsd meg magadnak. Jó hülye vagy. -.-" :S .... A kérdés írójának válaszolva pedig szerintem te is dugd át a szájába a nyelvedet, esetleg gyengéden szívogasd a nyelvét, vagy csak egyszerűen "simogasd" a nyelveddel a nyelvét. :D
2009. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

komolyan ez is mennyit ért...

mint elmagyarázni hogy mért interferálnak a koherens hullámok... csinálj amit jónak látsz, hát szerinted nekem volt internet mikor csajoztam?!

2009. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
36%

hogy lehettek egy ilyen letardált .llatok?M

ti úgy születtetek hogy mindent tudtatok?

attól függően hogy neten minden rajta van attól lehet kíváncsi a ti válaszotokra is.

2009. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fiatal vagy kb 12 multál ne csükolozz vagy inkább tapasztaljés ne kérdezz hülyeséget!!*harapj rá!!
2009. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!