Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Járnátok olyan pasival/csajjal akivel tök jól el tudtok beszélgetni (belsőre pont ideális), de külsőre nem az esetetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Személy szerint igen. Nekem, főleg a belső a fontos, hogy legyen értelmes, vicces a lány, stb. Az, hogy egy kicsit csúnyább az átlagnál, az nem annyira szempont. Inkább egy értelmes kevésbé szebb lány, mint egy bombázó, de hót koki csaj...

2011. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jön a szikra akkor jön, ha nem akkor nem. Minden más nem számít. Én így választok.
2011. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vasalt hajú,divatozós srác, akkor nem keseredek el, de azért fogjon meg valami a külsején :) Ne legyen azért rém ronda ... :)
2011. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, pláne ha "van benne valami ami megfog". Ez egy megmagyarázhatatlan dolog, és nem is olyan régen pont így jártam. (igaz azóta is szenvedek)
2011. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Pont így voltam a barátommal. Ismertem régebbről, de sose tetszett, nem is tartottam vele a kapcsolatot. Aztán egyszer úgy hozta a sors, hogy egy bulin beszélgetni kezdtünk, onnantól már nem volt visszaút... Mondhatni már akkor beleszerettem, egyből randik következtek és 1 hónap múlva már jártunk. Totál belezúgtam és a rózsaszín köd 4 éve nem halványul... Mikor járni kezdtünk, akkor vettem észre, hogy jééééé milyen gyönyörű a szeme, a szája, az orra, az arca... Mióta szerelmes vagyok Belé, azóta Őt látom a világ legcsodálatosabb férfiának, kívül- belül. Szóval nálam abszolút a belső vett le a lábamról. Amúgy is bárkivel szívesen beszélgetek, sose volt gond, ha egy "csúnyább" fiú jött oda hozzám, én mindenkinek megadtam az esélyt, mert nem a külső számított. És tudom is, hogy ha az ember szerelmes lesz, onnantól úgyis a párját látja a legszebbnek :)

20/L

2011. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én nem. csak azzal birok járni aki tetszik külsőre is... fura lehet azzal csókolózni aki nem jön be. :P
2011. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Én igen, de lányok közül senki, bármit is mondanak.
2011. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért szakítottam a barátommal. Belsőleg teljesen egyformák voltunk, külsőre viszont nem igazán jött be. És ahogy egy előző válaszoló írta, én sem tudok egy olyan emberrel csókolózni vagy hosszabb távon együtt lenni párként aki nem jön be.
2011. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
személy szerint nem! próbáltam már, de nem ment. többet nem kísérletezgetek, lehet hogy ez kicsit felszínes de nekem kell a vonzalom minden téren.
2011. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiúk nagyrésze járna, de csajok általában nem valószínű.
2011. aug. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!