Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit javasoltok az elso randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok az elso randira?

Figyelt kérdés
az elso randin miket javasoltok mit tegyek es hogy hogy jolegyem:D
2011. júl. 28. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

először is fiu vagy lány vagy?

másodszor mire gondolsz konkrétan??

2011. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
fiu vagyok
2011. júl. 28. 23:21
 4/20 anonim ***** válasza:

Egy szál vörös rózsa csomagolás nélkül..

udvarias bánásmód..

és kérdezd meg hová szeretne menni vagy mit szeretne csinálni....esetleg,ha határozatlan vagy félénk akkor az előre betárazott programjaidból spontán ajánlj egyet de kérdezd meg róla a véleményét...

2011. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
hány éves vagy? -és sztem NE vigyél semmit neki, csak magadat aztán napot mama. -légy vele kedves, udvarias, ha kicsit bővebben elmondanád h mit nem tudsz az jó lenne
2011. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha 14 és 25 év között vagy,akkor én azt mondom hogy ne hagyd hogy csend legyen!Próbáljatok sokat beszélgetni,értelmes témáról.Viccelődj,bókolgass neki.És folyamatosan nézz a szemében,hogy érezze,hogy őszinte ember vagy!Ne vigyél neki semmit...ez nem az őskor!:)
2011. júl. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Úr isten!

Látszik,hogy ti valami óvodás vagy pancserek vagytok!!!

Egy szál rózsa az alap.....egyébként ha visz el neki az önmagában fél siker!

Szegény srácnak ne adjatok hülye ötletet,ha már jókat nem tudtok!

A virágot minden valamire való lány szereti és értékeli a szándékot,ha kap valakitől....ami persze egyre ritkább épp az ilyen emberek miatt mint az aki azt tanácsolta,hogy NE vigyél semmit!

2011. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
utolsó nemtom h hol élsz te .... jó végülis kor függő h ha adsz neki virágot akkor hogyan reagál, de általában az első randira nem kell semmit vinni, me a csajnak olyan érzése lenne te mindíg adsz neki vmit vagy csak simán viszakozik a dologtól, és ez a fő dolog. 20-22 éves kor felett már én is azt mondom h a virág az jó dolog, de alatta NE.
2011. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
hát nem tom, én első randin nem szeretnék egy szál rószát kapni... persze aranyos meg minden, de akkor se első randin.
2011. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Pont azért nem plüssmacit meg ajándékot nem szabad de virágot ILLIK!

Mert így nem érzi kínosnak a lány,hogy kapott valamit de ő nem adott....

Kedves utolsó! Gondolom te még 10 éves körül lehetsz és te inkább örülnél egy vidámpark belépőnek...:)

De 15-éves kor felett minden lány örömmel fogadná,ha az első randin meglepnék LEGALÁBB ennyivel..!

2011. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!